2737
2734
عنوان

مردای ساده

407 بازدید | 20 پست

چرا بعضی آقایون انقد سادن؟ سنشون زیاده ولی انگار بچه هستن و هیچ تجربه ای ندارن... برای من که خیلی عجیبه، اصلا مگه میشه آدم با دو تا عکس عاشق بشه؟ انقد ساده باشه؟ من که نمیتونم هضم کنم.

مردا سادن؟هههه 

مردا ساده نیست گلم مردا هوس بازن گلم 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آفرین دقیقا راس میگیا از سادگی نیست میتونه از هوس بازی هم باشه

صد در صد از روی هوسه وگرنه کی با دوتا عکس خر میشه 

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
بابا کلا میگم چرا ب من توهین میکنی 😐 خودم میدونم

فدات شم ب شما توهین نکردم منظورم ب اون آقا ها بود 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️