2733
2734

کارشناسی یک رشته ی مهندسی دارم (دانشگاه غیر دولتی)

در حال حاضر هم مرتبط با رشتم شاغل هستم 

ارشد دانشگاه تهران جنوب قبول شدم همون گرایشی که میخواستم.

به نظرتون ارزش زمان و هزینه و انرژی داره؟

خودم علاقه مندم بخونم رشته و گرایشمم دوست دارم (بازار کار خوبی داره در بین مهندسی ها)

فقط اینکه دانشگاه ازاده دو دلم میکنه 

چیکار کنم؟

25 سالمه 

صد در صد ادامه بده 

رشتتون چیه؟

متاهل و متعهد به یه شوهر هیز بی احساس😒💔/پروردگارا شرح صدرم عطا فرما و کار برایم اسان کن که همانا بس تویی بصیر به احوال ما...🤍🦋/یه صلوات واسه رسیدن به حاجاتم مهمونم کن مهربونم اجرت با ضامن اهو...❤/من پری کوچک غمگینی را میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد و دلش را در یک نی لبک چوبی می نوازد ارام ارام.... پری کوچک غمگینی که شب از یک بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد امد🌻🌈به ارزوهام قول رسیدن دادم(توکلت علی الله)🦄💜/ بی ادبی و بی احترامی و بی جواب میذارم اصالت و تربیت ادما خیلی باهم متفاوته...!😌❤/صد هزارمین کاربری/  امام زمانم قلب من به شفافی نگاه شما نیست اما عجیب به دوس داشتن شما مبتلاس ای کاش زودتر بیاید حضرت اقا دنیای کوچیک ما بدون شما دقیقا مث یه قفس تاریکه به هر گوشه اش که نگاه می کنیم دلمون میگیره....🌙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما که ارشد مرتبط و با بازار کار میخوای بخونی رو درک نمیکنم چرا دو دلی اینجانب در ۲۵ سالگی کلا شیفت ...

اخه خیلی میگن دانشگاه ازاد بده 

کارشناسیمم غیر انتفاعی بودم البته 

اخه خیلی میگن دانشگاه ازاد بده  کارشناسیمم غیر انتفاعی بودم البته

آره بده ولی وقتی شما با دانشگاه غیرانتفاعی و مرتبط با رشتت سرکار میری و اونوقت دانشگاه دولتی خونده هاش یا بیکارن یا کار غیرمرتبط دارن نشون میده جای درستی هستی و اگر چیز دیگه ای میتونه ب بهبود اوضاعت کمک کنه چرا باید ازش بترسی و سمتش نری

خانم آقای دکتر
2740