2752
2739
سلام من هفته 30 بارداری ام.بارداری دوقلو.در سونوگرافی هفته 28مشخص شد به نارسائی سرویکس رحم دچار شده ام ودکترها احتمال زایمان زودرس دادن وگفتن هرآن ممکنه نی نی ها بیان واستراحت مطلق تجویز کردن
کسی بوده که شرایط منو داشته باشه
درضمن یه هفته است قسمت بالای جناغ سینه ام تا محدوده ناف مثل سنگ سفت شده که شبها تشدید می شود آِیا این همان انقباضات رحمیست

اصلا انقباض رحمی به چه حالتی گفته می شه

خیلی می ترسم بعد از 5 سال نازائی خدا نی نی ها رو به من داده
می ترسم از دستشون بدم
نه رازک..زمنم تو هفته 18 طول سرویکسم کوتاه بود و باید دهانه رحم و میدوختم...و استراحت مطلق شدم...بعد دکترم و عوض کردم و دکتر جدیدم بهم کفت اصلا مشکل نداری و همه کاراتم بکن و احتیاجی هم به دوختن نداری...که الانم تو هفته 27 هستم...فقط نزدیکی و قطع کن و بار سنکین بلند نکن
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم .... چرا نگرانی ؟// خدایی نکرده اگه هم زودرس بشه نی نی ها طوریشون نمیشه .. میزارنشون تو دستگاه ولی سعی کن حسابی استراحت کنی تا این اتفاق نیافته ....

سفت شدن سینت هم به خاطر فشاریه که نی نی ها به دیافراگمت میارن .... یه چیزی نذر کن و توکل کن به خدا انشاالله سر موقع به دنیا میان
باران باش و ببار ..اما نپرس پیمانه های خالی از آن کیست ...
2731
خواهش میکنم...نکرانی واست خیلی بدتره..این دکتر ها که عادت کردن به الکی ترسوندن مریضاشون...تازه اکه خدای نکرده هم زود بیان مشکلی نداری...میذارنشون تو دستکاه
طراحی داخلی...چیدمان..دکوراسیون داخلی...با نازلترین قیمت http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=672610
اره گلم .... اصلا استرس نداشته باش ..خوده خدا که این نعمت بزرگ و بهت داده مطمین باش که ازشون مراقبت میکنه .... تازه به قول پرنیان جون دکترا فقط استرس بلدن وارد کنن ....

کار زیاد نکن ... حسابی لا لا کن تا نی نیات تپل مپل بشن ....
باران باش و ببار ..اما نپرس پیمانه های خالی از آن کیست ...
عزیزم اول اینکه سعی کن استرسو از خودت دور کنی و استراحت مطلق داشته باشی بعد به دکترت بگو برای کامل شدن ریه بچه ها بهت آمپول بزنه بعد دیگه خیالت راحت باشه چون اگه ریه کامل بشه اگه زود به دنیا بیاد در صورت نگهداری و رسیدگی مشکلی پیش نمیاد من خودم تو هفته 31 پسرم به دنیا اومد و خدارو شکر آمپول ها را زده بودم هر چند پسرم خیلی وزنش کم بود و خیلی سختی کشیدم که به وزن نرمال برسه ولی خدارو شکر به خیر گذشت البته مورد شما بامن خیلی فرق می کرد من مسمومیت حاملگی داشتم شما ایشالا نی نی های گلت به موقع به دنیا میان

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست