2737
2739
عنوان

از فکرش بیرون نمیام از دوست بیشعورم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 37 پست
من همه دوستامو بلاک کردم‌چون میدونستم برام مشکل پیش میارن بعدشم حرف زدن بهم گفتن گفتم شما شرایط من ن ...

اره همین کار و میکنم من احمقم فکر میکردم بعد چند سال دیگه اخلاق و رفتارش تغییر کرده هنوزم همینطور حسود و دروغگو هست ، من احمقم نفهمیدم تازه متوجه حرفاش میشم هر سری ک همو میبینیم غیر مستقیم میگه شوهر خوب نیست مجردی راحت تر آدم ی مرد وفادار پیدا نمیشه من دیوونه هم هی استرس میگرفتم 😑🤧

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
ارتباطتو باهاش کم کن

اره همین کا  و میکنم حتما دختر عموهاش میشناسنش با من صمیمی تر هستن تا اون 

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهااا چقد فضوله کات کن باهاش

حتما اینکار و میکنم یعنی اگه من حواسم نبود حتما میرفت نگاه میکرد من هیچوقت بدون اجازه دست ب گوشی کسی نمیزنم

اره همین کار و میکنم من احمقم فکر میکردم بعد چند سال دیگه اخلاق و رفتارش تغییر کرده هنوزم همینطور حس ...

اینجور ادما فقط ادم و سرد میکنن از زندگی بگو گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف پیف یا بگو خداروشکر من ی وفادارشو پیدا کردم ببین اگه باهاش ادامه بدی باعث میشه وسواس فکری بگیری ک اره شوهرم بده وایی نره پشتم اینو بگه وایی فلان نشه چون مثل خودمه اخلاقت دارم بهت میگم فقط قطعععع رابطهعع کن ب جهنم بزار هرجور دوس داره فکر کنن اگم گف اینحوری فلان بگو شوعرم خوشش نمیاد تمام همین 

2731
اینجور ادما فقط ادم و سرد میکنن از زندگی بگو گربه دستش ب گوشت نمیرسه میگه پیف پیف یا بگو خداروشکر من ...

اره والا من نمیدونم چجوری هر سری ک همو میبینیم حرف شوهر و این چیزا میزنه هی میگه مثلا تو منظورش رو من الکی مثال میزنه منم میگم ن خداروشکر اینطوری نیستیم میگه نه من منظورم تو نیستی همینطوری میگم در این حد بیشعور ک فکر میکنه منم مثل خودش کودن ام متوجه نمیشم اره واقعا راست میگی این معلوم ی ریگی ب کفشش هست میخواد خبر ببره واسه جاری ام خود شیرینی کنه ک شاید برادرش اینو بگیره هی الکی تعریف میکنه اینقدر خاستگار دارم و فلان خودم قبول نمیکنم حالا از ی طرفم له له میزنه واسه شوهر ک دلم محبت و این چیزا میخواد عقده ای هست

اره والا من نمیدونم چجوری هر سری ک همو میبینیم حرف شوهر و این چیزا میزنه هی میگه مثلا تو منظورش رو م ...

دقیقا من اصلا اینجور ادما خوشم نمیادد بنظرم دوران متاهلی ادم باید دوستای متاهل داشته باشه ک همو درک. کنن وگرنه مطمن باش ک مشکل ساز میشه برات دو روز دیک پشتت حرف در میارع اینی ک اینحوریه

دقیقا من اصلا اینجور ادما خوشم نمیادد بنظرم دوران متاهلی ادم باید دوستای متاهل داشته باشه ک همو درک. ...

اره شوهرم میگه نگرد باهاشون اما چ کنم همه دوستام مجردن جز یکی ک تازگی عقد کرده ک دلم نمیخواد مزاحمش بشم چون قبلا هم ارتباط انچنانی نداشتیم دیگه بعد از دوران مدرسه همه از هم دور شدیم جز اینا ک مثلا میریم پارک و کافه جایی

2738