2737
2734
عنوان

از فکرش بیرون نمیام از دوست بیشعورم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 960 بازدید | 37 پست
صورتم ک نبود فقط اون قسمت تنها جایی ک میتونستم قایم کنم همون اسنپ چت کسی توجه نمیکنه هر وقت ام بخوام ...

اون دیگ چ بیشعور بوده ولی خب باز خودت میدونی بنظرم ی برنامه بریز تو اون مخفی کن ک رمز داشته باشع

چرا اینقدر من بدشانسم من دیگه غلط بکنم ب کسی اعتماد کنم حالا خوبه ی دونه بیشتر نبود

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توضیح دادم مسخرم کرد ک چی الان میری لیزر میکنی تو ک شوهرت چند ساله دیده چ فرقی میکنه خیلی ناراحت شدم ...

وااا واقعا بیشعوره😐 میگفتی من به زیبایی خودم اهمیت میدم به خاطر شوهرم نمیرم. وای این رفیقای حسود واقعا آرامشو از آدم میگیرن. 

خدایا کمک کن در حدی وضع مالیمون خوب بشه  بتونیم به بچه دارشدن فکر کنیم 
اون دیگ چ بیشعور بوده ولی خب باز خودت میدونی بنظرم ی برنامه بریز تو اون مخفی کن ک رمز داشته باشع

کلا علاوه بر بیشعوری حسودم هست تو مدرسه بچه ها بهش میگفتن احوال حسود خانم خودش میخندید زورش ب اونا نمیرسید حالا من سر ی چیز ساده گفتم چرا نگاه کردی کلی اخم کرده بود انگار طلبکار

این متن عالیه...وقتی ناراحتی تصمیم نگیر وقتی دیر میشه عجله نکن  وقتی خیلی خوشحالی به کسی قول نده وقتی یکی دلتو شکست سر یکی دیگه تلافی نکن وقتی بغضت گرفته پیش هرکی گریه نکن شاید همون دشمنت باشه از ته دل خوشحال بشه وقتی با یکی قهر کردی پشت سرش حرف نزن شاید دوباره بخوای باهاش دوست بشی و آخرش اینکه اگر خودت دلت پاکه،فکر نکن همه مثل خودتن!
2731
چرا اینقدر من بدشانسم من دیگه غلط بکنم ب کسی اعتماد کنم حالا خوبه ی دونه بیشتر نبود

استاتر نگران چی هستی؟ تیرگی یه چیز کاملا طبیعی که میزانش برای هر کسی متفاوته ‌‌

اصلا نیاز نیست حرص بخوری و احساس کنی داری مسخره میشی

در قبال  دوستتون هم خیلی عادی میگفتی برای روند درمانم عکس گرفتم که دوست ندارم کسی ببینه ‌.

همین!

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
وااا واقعا بیشعوره😐 میگفتی من به زیبایی خودم اهمیت میدم به خاطر شوهرم نمیرم. وای این رفیقای حسود وا ...

حالا میدونم خودشم تیرگی داره چند وقت قبل پرسیده بود ک چ راهی داره اینا اما واقعا خیلی نفهم والا مادرم راست میگه دوست الان دشمن آدم همش ی حرفایی میزنه ک مثلا شوهر خوب نیست و بعد اجازه نمیدن کاری کنی سخت گیرن مثل اوایل ازدواج نیست یجوری ک دلسردم کنه از زندگیم 

2740
قطع رابطه بلاکش کن خودت راحت میشی اصلا اگ میتونی خط تو عوض کن

بلاک ک نمیتونم بکنم دو تا جاری ام باهاش همسایه هست خیلی هم صمیمی ان جیک تو جیک چون قبلا رفت و آمد نکردم بهش گفتن ک اره فلانی تا شوهر کرد دیگه قید ما رو زد حالا نمیدونست بخاطر رفتار خودش اینقدر اذیتم کرد

بلاک ک نمیتونم بکنم دو تا جاری ام باهاش همسایه هست خیلی هم صمیمی ان جیک تو جیک چون قبلا رفت و آمد نک ...

من همه دوستامو بلاک کردم‌چون میدونستم برام مشکل پیش میارن بعدشم حرف زدن بهم گفتن گفتم شما شرایط من نیستین که من دیک متاهلم و قطع رابطع کردم همین الان راحتم 

استاتر نگران چی هستی؟ تیرگی یه چیز کاملا طبیعی که میزانش برای هر کسی متفاوته ‌‌ اصلا نیاز نیست حرص ...

میدونم اما میترسم بره با جاری ام حرف بزنه و مسخرم کنه چون صمیمی هستن و همسایه خیلی کثافت خیلی،یهو میگفت دلم واسه فلانی تنگ شد یهو میخوام برم ببینمش  دو بار خوابشو دیدم شوهر اون یکی دوستم ماشالله خیلی پولدار خوب و سرشناس این خیلی بهش حسودی میکنه حالا سال ب سال ندیدتش شمارشم نداره یهو یادش افتاده ببینتش کلا خانوادگی اینطوری هستن مادرشم همینطوره

من متوجه نشدم عکسو دید یا ندید

وقتی وارد ی البوم گالری میشی ک همه عکسا هست اونم همینطور دید اما نزد روش ولی در کل عکس های اسنپ چت اون قسمت کلا بزرگتر از گالری نشون میده امیدوارم منظورم درست رسونده باشم 

2706