2733
2734
عنوان

تاچ استون

179 بازدید | 4 پست

بچه ها من یکم خودخوان زبان خوندم امروز رفتم تعیین سطح دادم منو انداخته تاچ استون بنفش ....هرچی میگم من زبانم خوب نیس گفت نه خوبه خودتو باور داشته باش برو بشین نترس ...من گفتم تاچ ابی بذار نذاشت چ کنم بنظرتون کم میارم؟

نه کم نمیاری کدوم موسسه؟

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اخه واقعا خیلی ضعیفم من نگران این بودم منو کتاب قرمز نندازه یهو انداخت کتاب اخر 

برو اگر دیدی جلسه اول اذیتی بگو عوضت کنن

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم