2737
2734
سلام مامانا مبارکتون باشه راسته میگن هزینه سزارین تو بیمارستان خصوصی 6 تومن میشه؟ من خیلی استرس دارم
امید زندگیم تو را به 6 ماهه امام حسین سپردم نفسم
نمیدونم چرا هیچ کس جواب منو نمیده بیمارستان زنگ زدم گفتن 5 تومن میشه ولی یکی میگه شیش تومن میشه یکی میگه دیگه سزارین نمیکنن ادم همش استرس داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا اگر نی نی بریچ باشه یا قبلا سابقه سز داشته باشی یا چشات ضعیف باشه اینارو دولتی قبول میکنه که سز بشی وگرنه حتما باید طبیعی بشه ولی خصوصی کاری نداره هر چی خودت بخوای قبول مبکنه
همسرم😍پسرم😚فرشته های سیبیلوی من عاشقتونمممممم
2740
اگه انتخابت بین لاله و عرفانه برو لاله بهتره. عرفان یکم کلاش هم هستنو بچه دوستم رو 15 روز nicu نگه داشتن شد 30 ملیون بعد برد لاله دکتر بیمارستان لاله گفت بچه اصلا چیزیش نبوده. یه حساسیت ساده داشته که طبیعیه بچه رو مرخص کرد. فقط 30 ملیونشون رفت
در ضمن من طبیعی زایمان کردم تخت بغلیم سزارین بود. اگه دکترت قبول می کنه شک نکن طبیعی به دنیا بیاری طبیعی حداکثر دردش یک ساعت و نیمه برا من کمتر از یک ساعت طول کشید. البته 7 تا 8 ساعت درد زایمان داشتم که به لحاظ شدت مثل درد پرید هستش اما کمی متفاوت یعنی انقباضیه و ول می کنه. ولی من حتی شامم رو هم درست کردم بعد رفتم بیمارستان. اصلا وحشتناک نبود. اما تخت بغلیم که سزارین بود. بیچاره چند ساعت از درد ضجه می زد.
از نظر رسیدگی عرفان بهتر نیست ؟ نمیشه بعدش بچه رو ببریم جای دیگه چقد استرس بده بچه ها من خیلی این چند ماهیی برای جریانای مختلف استرس داشتم
بیمارستانی که من رفته بودم ( شهرستانم ) و دولتی بود تمام سعیشون رو میکردن که سزارینت کنن نمیدونم چرا برعکس بود ینی تعداد سزارینی ها اون روز که من رفته بودم بیشتر بود از طبیعی ها من قصد داشتم طبیعی زایمان کنم ولی دفع پروتئین گرفتم و فشار بالا و سز اجباری شدم اخر اسفند زایمان کردم
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚