2737
2734
عنوان

دلیلی که خاستگارا میرن دیگه نمیان!

474 بازدید | 48 پست

دیشب اتفاقی تو یه سایتی دیدم خطاب به آقایون پرسیده بود دلایل اینکه میرید یه جلسه خاستگاری بعد دیگه زنگ نمیزنید و پشیمون میشید چیه؟

خیلی دلایل مطرح شده بود که مثلا اگه بیشتر از گردی صورت و مچ دست دیده بشه کنسله، مغرور باشه کنسله، مهریه بیشتر 14 تا و حق طلاق بخواد کنسل! دانشگاه و رشته خوبی درس نخونده باشه کنسل! اشپزی در حد بالا بلد نباشه کنسل!

خیلی عجیب بود واسه من... بعد میگن دخترا خیلی شرط و شروط سخت میزارن!

اینا که بدترن که!

واقعا اینطوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش یه نگاه به اینه و جیباشون مینداختن بعد توقعاتشون رو مطرح میکردن 

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره
2738

خیلی دوست دارم بدونم اینجور ادمایی که اینجوری میگن خودشون چی هستن..

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋

من شرط ها میزاشتم و میرفتن

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2706