2737
2739
عنوان

میگرن مزمن خیلی شدید

197 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من میگرن خیلی شدید دارم بوتاکس می کردم یه مدت خوب جواب می داد اینبار رفتم زدم جواب نداد سه هفته پیش زدم مصپورت دارو هم می خورم امی ترپتیلن 25وتوپیامات 50با وراپامیل40کسی هست میگرن داشته باشه چه دارویی می خوره چه کار می خوره میگرا کیم هم برا یک ساعت آرومم می کنه

۹/۹/۹۹به خواسته دلیم می رسم اگر خدا بخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یک طرفه فقط رو چشم راستم انگار چشمم داره می ترکه

من دردش از داخل بینی راستم شروع میشه میره تا مغزم

شما داخل بینی تون درد نمیگیره

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
من دردش از داخل بینی راستم شروع میشه میره تا مغزم شما داخل بینی تون درد نمیگیره

چرا بینیم دندونام ولی بیشتر ازهمه چشممه شما چی می خورید دارو من هرروز درد دارم

چرا بینیم دندونام ولی بیشتر ازهمه چشممه شما چی می خورید دارو من هرروز درد دارم

من تازه اینجوری شدم

میخوام بزم دکتر ، نمیدونم میگرنه یا سینوزیت،،دکتر مغز و اعصاب برم یا گوش و حلق و بینی

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

من دو ساله میگرن دارم هر دو هفته تکرار میشه ۲۴ ساعت طول میکشه ژلوفن میخورم فقط

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2740
من تازه اینجوری شدم میخوام بزم دکتر ، نمیدونم میگرنه یا سینوزیت،،دکتر مغز و اعصاب برم یا گوش و حلق ...

اول باید بری مغز اعصاب برات ام ار ای بنویسه چند سالته

من دو ساله میگرن دارم هر دو هفته تکرار میشه ۲۴ ساعت طول میکشه ژلوفن میخورم فقط

خوشبحالت از من هر روزه روزی دوسا عت شدید بقیه روزم دیگه گیج منگم

اول باید بری مغز اعصاب برات ام ار ای بنویسه چند سالته

پارسال سر یه مسئله دیگه ام آر ای دادم ولی اون موقع سردرد نداشتم، یعنی دوباره باید امسال بدم؟ 

من دردم با بی خوابی تشدید میشه 

۳۰ سالمه

پارسال سر یه مسئله دیگه ام آر ای دادم ولی اون موقع سردرد نداشتم، یعنی دوباره باید امسال بدم؟  ...

خوب احتمال زیاد میگرن وقتی ام ار ای سالم باشی تشخیص دکتر میگرن .همون ببر نشون دکتر بده

خوشبحالت از من هر روزه روزی دوسا عت شدید بقیه روزم دیگه گیج منگم

مال شما مزمنه اینجوریشو نشنیدم باز برو دکتر نهایت ۷۲ ساعت طول میکشه

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2706