2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
۲۱ ۵۹ کیلو

ببین داداش منم اون موقع خیییلی لاغر و البته زشت هم بود 😄 الان که شده ۲۷ سالش مبه شدت خوش چهره و هیکلی شده🥰

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
ببین داداش منم اون موقع خیییلی لاغر و البته زشت هم بود 😄 الان که شده ۲۷ سالش مبه شدت خوش چهره و هیک ...

عه اخه این خوب بودا یهو اینجوری شد انقد همه بهش گفتن چرااینجوری شدی چرااینجوری شدی رفته تومخش

غذاهای سالم و پر کالری...شیرینی و بستنی غذاهای سالمی نیستند. ارده، کره بادام زمینی، عسل، اجیل، خرما، لبنیات پر چرب

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
عه اخه این خوب بودا یهو اینجوری شد انقد همه بهش گفتن چرااینجوری شدی چرااینجوری شدی رفته تومخش

مطمئنمممم درست میشه 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

راستی باشگاه خیییلی تاثیر داره ولی به هیچ عنوان نزارین ها امپول اینا استفاده کنه

2706