2733
2739
قطع رابطه کامل با ارحام گناه کبیره است  روابطتون رو مدیریت کنید و کم کنید ولی قطع نکنید و به ن ...

اخه مشکل از اوناس من واقعا ادمی نبودم بخوام چنین کاری کنم چندین بار هی واسطه شدم صلح برقرار کردم ولی خالم مشکل روانی داره و نمیخواد ما خونه مامانبزرگم رفت امد داشته باشیم که اونجا فقط پاتوق خودش باشه بتونه راحت بچه هاشو بذاره اونجا بره خوش بگذرونه دفه اخرم رفتم خونه مامانبزرگم هرچی از دهنش دراومد بار منو بچم کرد بعدم کلی وویس تهدید فرستادن خودشو بچه هاش مامانبزرگمم بجا اینکه طرف حقو بگیره گفت حق داره عصبیه دوتا بچه داره گفتم خب منم دوتا بچه دارم چه حرفیه گذشته تا اینکه با مادربزرگم رفتیم مشهد سر اینکه زنگ نزدم به این خالم خدافظی کنم بلایی نبود سرم نیاره با دوتا بچه کوچیک صدبار اشکمو دراورد دیگه تیر اخرو زمانی زد که رسیدیم راه اهن منو بچه هام تو سفر کرونا گرفتیم حتی نمیتونستم روپاهام واستم رفته بود برا خودش سلفی میگرفت اخرم که افتادم زمین یه ماشین نزدیک بود زیرم بگیره حتی نکرد از جام بلندم کنه تازه پوزخندم زد منم دیگه قیدشونو براهمیشه زدم کم اذیتم نکردن همه مشکل مامانبزرگم اینه که اینقدر که توگوشم خوند چرا طلاق نگرفتم برم خونش تا تنها نباشه سرزندگیمم

این بده  تحمل زن داداش اونم بخاطر مامان و داداش ولی افرین ظاهرو حفظ میکنی

فقط خدا میدونه که از وقتی عروس ما شده داریم اخلاق......  اونو تحمل میکنیم و سکوت میکنیم 

ولی اون موقع ی که دعوامون شد دیگه زدم به سیم آخر در مقابلش سکوت نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا راحت بدست نمیاد  باید با خدا معامله کنی بگی من میبخشم که تو هم از گناهان من بگذری و ببخش ...

این حرفت خیلی منطقیه معامله با خدا 

میدونی اون طرف انقد غرور داره که واقعا ادم نمیتونه بره سمتش و اشتی کنه 

ولی خب از یه طرف هم خانواده ادمه 

اره اجیه منم همینطوریه ولی خدایی کینه ازش نمیگیرم زودم آشتی میکنیم ولی خدایی بعضیا خیلی کینه ای هست ...

کلا ادم دیگه قلق اطرافیانش دستشه کاری نکن که کدورت بشه که بخوان کینه کنن رفت امد زیادم همیشه باعث حرفو حدیثه

2731
اشتی کردیم اما شمارشو پاک کردم واتساپ باهاش در ارتباط نباشم  اونم بعد از مدتی پاک کرد

منم با خالم سروسنگینم ولی اصلا واسم مهم نیس

اگه طرف جز خانوادت بود چکار میکردی

راستش مسئله من خیلی پیچیده بود معذرت می‌خوام که نمی‌تونم بگم  ولی در کل راهکار هایی دادن که چه ...

مرسی عزیزم در مورد راهکارها میشه بیشتر توضیح بدی

مثل سکوت و ری اکشن

اتفاقاً اونی که ده ساله باهاشون ارتباطمو قطع کردم برادرم و خانومش هستن. شاید اگر خانومش نبود با براد ...

منم همین مشکلو دارم حقیقت

درخواست بدم خصوصی صحبت کنیم؟

2738
منم با خالم سروسنگینم ولی اصلا واسم مهم نیس اگه طرف جز خانوادت بود چکار میکردی

مثلا کی

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 
آره ، چرا ندیدم. گفتم که استاد گ....ه زدن توی تمام روابط دور و نزدیکم. این مدلیشم تجربه داشتم. ولی & ...

من شش ماهه غصه میخورم و ناراحتم 

جالبه که اون منو مقصر میدونه و انقد غرور داره که حد نداده

از اخلاقت خوشم اومده چند سالتونه؟

میخوام ببینم این طرز فکر واسه یه ادم چندساله اس

اتفاقاً اونی که ده ساله باهاشون ارتباطمو قطع کردم برادرم و خانومش هستن. شاید اگر خانومش نبود با براد ...

افرین چقدر خوشم اومد ازتون 

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 
فقط خدا میدونه که از وقتی عروس ما شده داریم اخلاق......  اونو تحمل میکنیم و سکوت میکنیم  ...

منم یه بار با زن داداشم دعوایی شدم ولی همه چی هم گفت و منم گفتم 

خداییش واسم مهم نبود و ناراحت هم نشدم

ولی ادم بعضی چیزا رو از بعضیا انتظار نداره

زن داداشا بعضیاشون خرده شیشه دارن مثل زن داداش من

ولی مهم نیس

میخوام بگم این ناراحتیه من از کسیه که مهم بود واسم

کلا ادم دیگه قلق اطرافیانش دستشه کاری نکن که کدورت بشه که بخوان کینه کنن رفت امد زیادم همیشه باعث حر ...

بعضی وقتا ادم انقد عصبی میشه که مغزش ارور میده

این تایپیک من واسه اون موقعاس که دیگه دعوا شده و همه چی خراب شده

2706