2410
2553
نمیشه گفت عزیز، میشه گفت اعضای خانواده یا فامیل درجه یک... با یکی که بعد از گذشت ده سال هنوزم نسبت ب ...

خب خانواده عزیزن دیگه

چطور فکر نمیکنی من شش ماه گذشته ولی هنوز حالم بده

کاش میشد بعضی خصوصیاتو ادم راحت بدست بیاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله امسال اول با خالم بعدم با مادربزرگم قطع رابطه کردم راحت شدما

قطع رابطه کامل با ارحام گناه کبیره است 

روابطتون رو مدیریت کنید و کم کنید ولی قطع نکنید و به نیت قطع دوری نکنید

از مامانتون احوالشونو بگیرید و بزارید مثلا مامانتون سلامتونو برسونه و با واسطه کم کم کدورتها برطرف بشه و مدل رفتار با همدیگه دستتون بیاد که دیگه سوتفاهم نشه .

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
با اونا که قهر باشه ادم بهتره  از اعضای خانواده چطور خواهر برادر و اینا

با خواهرم مدام دعوامون میشه بعد چند روزم قربون هم میریم اخه فقط همدیگرو داریم حتی یبار باردار بودم با لگد میخواست بزنه تو شکمم الان که میگم بش کلی شرمنده میشه

2456
خب خانواده عزیزن دیگه چطور فکر نمیکنی من شش ماه گذشته ولی هنوز حالم بده کاش میشد بعضی خصوصیاتو ادم ...

قطعا راحت بدست نمیاد 

باید با خدا معامله کنی

بگی من میبخشم که تو هم از گناهان من بگذری و ببخشی

وقتی خودت رو هم به درگاخ خدا ببینی که بی نقص نیستی و ممکنه در حقی کوتاهی کرده باشی به بنده های دیگه هم آسون میگیری

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
آشتی کردید؟

اشتی کردیم اما شمارشو پاک کردم واتساپ باهاش در ارتباط نباشم 

اونم بعد از مدتی پاک کرد

توکل چیست:توکل بر خدا این است که بدانی مخلوق خدا نه سودی به تو می رساند نه ضرری .وازغیرخداکاملا مایوس و ناامید شوی(جبرئیل)،،،/جایی که راه نیست خداوند شاهراه می گشاید/لطفا برای هر کار خوبی که انجام میدی به هیچ کس نگو خودت هم خوبیت رو فراموش کن اینجوری قشنگتره....ودر آخر در این دنیا هیچ اتفاقی، اتفاقی،اتفاق نمی افتد 
چه خوب  امکانش هست بگید چی گفت مشاور

راستش مسئله من خیلی پیچیده بود معذرت می‌خوام که نمی‌تونم بگم 

ولی در کل راهکار هایی دادن که چه جور نسبت به بعضی چیزا بی تفاوت باشم ، کجا ها و چطور ری اکشن نشون بدم و بی تفاوت نباشم و چه جور با چه رفتارهایی روابطم با مادرو پدرم رو پله پله بازسازی کنم 

میتونی بمن بگی پیرمرد اینکار🙂 با این تفاوت که من تمام پل های پشت سر رو ، نه با دعوا و گیس کشی و فحا ...

افرین ولی دیدی بعضی وقتا ادم انقدر عصبی میشه و همه چی از دستش در میره و همه چی میگه

طرف مقابل هم کم نمیاره و هرچی پله خراب میشه

2714
با مادرشوهر و خواهر شوهر دعوای لفظی شدید  یه مدت دوری کامل کردم شوهرم میرفت ولی تنهایی هیچ وقت ...

حالا مادر شوهر و خواهر شوهر همچین مهم نیستن 

ولی خب شاید واسه بعضی افراد عزیز باشن 

مرسی

خب خانواده عزیزن دیگه چطور فکر نمیکنی من شش ماه گذشته ولی هنوز حالم بده کاش میشد بعضی خصوصیاتو ادم ...

اتفاقاً اونی که ده ساله باهاشون ارتباطمو قطع کردم برادرم و خانومش هستن. شاید اگر خانومش نبود با برادرم آشتی میکردم، ولی چون با خانومش به هیچ عنوان آشتی نمیکنم، مجبورم نسبت به داداشم هم بی‌تفاوت باشم، چون اگر باهاش حرف بزنم و احوال پرسی کنم، ولی به زنش محل نذارم، میره دق و دلیشو سر داداشم درمیاره... هرچند وقتی یاد حرفایی که داداشم بهم نسبت داد میوفتم از اونم حالم بد میشه. 

هر مراسم و مهمانی که اونا باشن، عین غریبه‌ها از کنارشون رد میشم... چند بار زن داداش بزرگم و خواهرم از من خواستن که لااقل یه سلام خشک و خالی بهش بدم، ولی زیر بار نرفتم... بعضی از آدم‌ها مثل دندون لق میمونن، باید کَند و انداخت دور تا به آرامش رسید.

آره با زن داداشم با هم آشتی کردیم و ظاهرا با هم خوبیم ولی فقط داریم همدیگه رو تحمل میکنیم 

این بده 

تحمل زن داداش اونم بخاطر مامان و داداش

ولی افرین ظاهرو حفظ میکنی

افرین ولی دیدی بعضی وقتا ادم انقدر عصبی میشه و همه چی از دستش در میره و همه چی میگه طرف مقابل هم کم ...

آره ، چرا ندیدم. گفتم که استاد گ....ه زدن توی تمام روابط دور و نزدیکم. این مدلیشم تجربه داشتم. ولی  فقط دو سه بار.

بیشتر اوقات چراغ خاموش حساب طرفو میرسم طوری که فر میخوره 😄 بعدشم پشیزی ناراحت نیستم. چون رقمی توی زندگیم نیستن. باشن ، نباشن ، چه توفیری بحاله من دارن؟ برن به جهنم ، شما هم سعی کن یکی دو روز بیشتر ناراحت نباشی والا

با خواهرم مدام دعوامون میشه بعد چند روزم قربون هم میریم اخه فقط همدیگرو داریم حتی یبار باردار بودم ب ...

اره اجیه منم همینطوریه ولی خدایی کینه ازش نمیگیرم زودم آشتی میکنیم

ولی خدایی بعضیا خیلی کینه ای هستن

2706