2733
2739

و اینکه برای اولین بار ک استفاده میکنیم باید چجوری ضدعفونیش کنیم؟

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از تو بیمارستان دادم . الان عادت کرده . ۲۵ روزشه . خیلی راحتیه

من شنیدم ک میگن اگ پستونک عادت کنه دیگ سینه ی مادرو نمیگیره

برا شما میگیره؟

پسرم..شدی قشنگترین اتفاق زندگیه من..دوست دارم دردونه ی قلبم❤
2728
2738
من از تو بیمارستان دادم . الان عادت کرده . ۲۵ روزشه . خیلی راحتیه

عزیزم من پسرم هر کاری کردم نگرفت خیلی اذیت شدم چون دل درد داشت همش گریه میکرد و میخواست سینه ام داخل دهنش باشه دیگه خسته شده بودم ولی برا این یکی بچه ام پستونک دادن بهش اولویت اولمه چیکار کنم این یکی بچه بگیره آیا مارک خاصی هست که نی نی ها پستونک رو براحتی قبول میکنن یا هر مارکی باشه فرقی نداره

بله میگیره . تازه بچم شیر خشک هم میخوره با شیشه . اما باز سینمو میگیره

عزیزم شما شیر خشک رو بعد از چند روز به بچه دادید؟من قصد دارم در کنار شیر خودم شیر خشک هم به بچه بدم ،به شما دکتر گفتن شیر خشک هم بدید یا خودتون دادید؟

دختر منم نگرفت الان انگشت شصتشو میمکه میخوابه

شاید باورت نشه من اینقدر روزای اول خسته و دست تنها بودم وقتی پستونک نمیگرفت خودم انگشتشو داخل دهنش میزاشتم بازم انگشتشو نمیخورد فقط میخواست سینمو بخوره

شاید باورت نشه من اینقدر روزای اول خسته و دست تنها بودم وقتی پستونک نمیگرفت خودم انگشتشو داخل دهنش م ...

میدونم چی میگی 

منم هر کاری کردم پستونک نگرفت چون بچه دوممه واسم سخت بود 

الان که انگشتشو میخوره خیلی آرومتر شده شکر خدا خیلیا میگن عادت میکنه ولی الان هم من آرامش دارم هم بچه 

عزیزم من پسرم هر کاری کردم نگرفت خیلی اذیت شدم چون دل درد داشت همش گریه میکرد و میخواست سینه ام داخل ...

عزیزم از همون روز اول تو بیمارستان بدی عادت میکنه. بله مارک خیلی مهمه، پستونک های ایرانی اصلا راحت نیستن. پستونک های اونت و دکتر برانز خوبن فقط

2706