2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رفتم پیش سمیرا حمزه ای  ۴۰٪راضیم

میشه عکس از ابروت بدی من می‌خوام برم میکرو کنم شوهرم ب مدل دیده میگه باید مثل این بشه 

می‌خوام ببینم برای شما چجوری

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
2740

به تبلیغات اصلا نمیشه اعتماد کرد

نمونه کار یکی رو دیدم عالی بود کلی زنگ زدم و تعریف کرد خودش و نوبت و چونه هزینه و ..آخر سر که جهت اطمینان گفتم کارای خودتونه فیلما دیگه؟ میگه یچیزی بهتون بگم تمام عکس و فیلمای همه نه فقط من فیک و نرم افزاری و الکیه🙄🙄🙄🙄

من سعادت آباد شادی خانزاده رفتم 

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
والا هنوز قیمت هم‌ زنگ نزدم بپرسم ببینم چقدره🥺😓🤦🏻‍♀️

از ۱۸۰۰ شروع میشه 

من چندجا قیمت گرفتم همین بودن تهران

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

[QUOTE=250513274]چقد میمونه؟برا ترمیمش که یک ماه بعده باز پول میگیرن؟پوستتون چربه یا خشک میشه یه عکس از ابروتون بدین...[/QUOT

بستگی به پوستت داره 

چرب باشه نمبمونه 

من دی ماه زدم هنوز مونده پاک نشده 

اره ترمیم هم پول میخواد 

اول سال ۱۵۰ بود الان نمیدونم چنده پول ترمیم 

آنلاین باش بذارم پاک میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706