2733
2734
عنوان

خانمای با سیاست،سوال دارم درمورد همسرداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 86 پست
غسل سادهفقط نیت کن  به ابم هرشب نخوندی نخوندی فقط لخون ازته قلب و باایمان

ممنون گلم.

زندگی پراز عشق رو برای همتون آرزو میکنم.

همسرم حدود ساعت 12.5,اومد خونه.بازم باد داشت.نمیخواستم باهاش حرف بزنم.یاد حرفهای شما دوستان خوب نی نی سایتی افتادم،به بهانه آب دادن ب دخترم رفتم آشپزخونه،بچه تا چشش ب باباش و داداشش افتاد شروع کرد ب خندیدن و صدا درآوردن. 

اونم تحویلش نگرفت.گفتم با من قهری،این کوچولو دلش براتون تنگ شده اونو که تحویل بگیر.بعد خندید کمی بغلش کرد.کم کم یخش باز شد.ولی هنوزم سرد برخورد میکنه.کمی باید صبوری کنم ببینم چی میشه.

چقدر خوبه شما دوستای نی نی سایتی رو دارم.نمیدونم کجا هستید ولی هر جا هستید،آرزوی خوشبختی و شادکامی براتون دارم.🙏🙏🙏🙏

ممنون گلم. زندگی پراز عشق رو برای همتون آرزو میکنم. همسرم حدود ساعت 12.5,اومد خونه.بازم باد داشت.ن ...

عزیزمنی شما 

بعدیه چیزم بگم شما ک ماشاالله دستت توجیبتونه سعی کن لباس خوابای رنگی رنگی بخری مخصوصا قرمز سفید مشکی یا ببین شوهرت چرنگیدوس داره

هرازگاهب بچه هاتو بزا  پیشکسیی که چند ساعتی نباشن قشنگ بپوش موهاتو شونه کن یه غذایی ک شوهرت عاشقشه روبپز شوهرتودعوت کن خونه تتا اومد برو ب استقبالش بوسش کن بگو ک بهش افتخار میکنی و تکیه گاهتهیه رابژه عالیرو بزار تجربه کنناینجور اینحور بکشون سمت خودت لذت جنسی باتوزیر زبونش بره دگ دس ازت برنمیداره

ببخشید بی پرده اینارو گفتماما توهم خواهر من😘🥰

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و ممنونم از قلب مهربون و دعاهای زیبات 

اسی تو خونتون شیکم بپوش موهاتو دکلره یا رنگ کن بوی خوب بده همیشه مرتب وتمیز باش 

ارایشگاه برو خودتوقشششنگ تغییر بده هرچی ک لازمه 

باورکن شوهرت ادمخوبیه که سریع با یه حرف توخندیده اونم مرده دلش محبت میخواد تو رام خودت بکن

خدایا ازتو تورا میخواهم✨💚🕊من همه کاربرارو خانوم میبینم و به اسم پروفایل دقت نمیکنم سلام دوستم😍😍😍😘😘برای ظهور و سلامتی آقا امام زمان عج صلوات اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.تمام.وقتی نمازو شروع کردی هممه چیزو ول کنو فقط این وقت رو برای خدا بزار کلمه ب کلمشو تو مغزو جان و روح و قلبت معنی کن .از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز .انجامش بده و خودت قشنگ نتیجشو میبینی بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت.نماز شبم پررانرژی مثبته پر عشقه پر خوشحالی و حال خوشه و برنامه زندگی پس از زندگی روحتما ببینید که چراغ راه. اگه گفته هام کمکت کرد به حق دین گردنت نمونه هرروزیاهرشب برای سلامتی و ظهور آقا عج صلوات بفرست هرچقدر کرمت بود.ممنونم عاقبت بخیر باشید هر سال، هر ماه، هر هفته، هر روز، هر ساعت، هر دقیقه، هر ثانیه خدایا شکرت
عزیزمنی شما  بعدیه چیزم بگم شما ک ماشاالله دستت توجیبتونه سعی کن لباس خوابای رنگی رنگی بخری مخ ...

من انواع لباس خواب خریدم،مدلای مختلف.چندتا رو اصلا نپوشیدم.ولی از بس ازم فاصله گرفته دیگه دل این کارارو ندارم.قبلا هم میپوشیدم کلا حسی بهم نداره.یعنی براش فرق نمیکنه با لباس خونه بری پیشش یا لباس خواب،منم دیگه نپوشیدم.

تو خونه آرایش میکنم...اصلا انگار با یه تکه سنگ زندگی میکنم.

من انواع لباس خواب خریدم،مدلای مختلف.چندتا رو اصلا نپوشیدم.ولی از بس ازم فاصله گرفته دیگه دل این کار ...

برو سرتو بزار روشونش بگوخیلی دوس دارم اونجوری کتو دوس داری بگردم ارایش کنم لباس بپوشم 

ازت نظر بخوا تواس بهش بگو چژوری دوس داره براش باشی 

هررکس یه قلقی داره 

میدونی مردا اکثر را اصن نمیتونن ابراز علاقهکنن 

ولی اینوتو دورنهای زناشویی بودم میگفتنشوهرتون حتتتتیی شکلات میده ازشتشکر کنید ذوووق  کنید هرچیمیخره بگید بهبه دستت درد نکنه و کلی تشکر 

بعد میگفتنتو رابطه مثل مجسمه نباشید شمام ی حرکاتی بکنید 

میگفتنب اون مردی که عزت میدی هرچی بخوای ب پات میریزه فقط مردونگیش رو نشکنید غرورش رو نشکنید 

حالا شما جای من باشید چیکار میکنید؟

اول که حقوقمو برا خودم نگه میدارم و خرج خونه زندگی نمیکنم.

دوما سطع توقعاتمو ب حدی میبرم بالا که پولی براشون نمونه. مثلا لباس خوب میخرم. دندونپزشکی میرم. طلا میخوام از شوهرم. برنامه سفر میچینم و تو سفرهم کلی خرج میکنم. البته اینا همه با سیاست زنانه و زیرکی. نه با بحث و لجبازی

یه دختر خانمی هستش 

تو یه روستای دور افتاده زندگی میکنن یکی از اشناها هستن 

بیست سالشونه دختره پدرشون فوت شده با مادرشون زندگی میکنن 

دوتایی میرن راه پله و اینا تمیز میکنن هیچوقت ندیدم برای عید لباس موقر و خوبی تنش باشه بنده خدا 

اگر لباسی دارید ک مناسب باشه ک نمیخواید خواهش میکنم بدید به این دختر ثواب داره 

پول نقد ندید اصلا چون ممکنه شک و شبه به‌وجود بیاد 

اگر خواستید لباسی براشون بفرستید درخواست دوستی بدید تا آدرس بدم بهتون 

دم عیده دل یک نفرم ک شاد بشه کلی برکت میاد تو سفره هاتون

سلام میدونم سوالم ربطی به موضوع تبادل نداره اما یک پست قدیمی خوندم که نوشته بودی بچت و از دست دادی و فتق دیافراگم داشته و گفته بودی الان بارداری بچت الان سالمه ؟

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟
سلام میدونم سوالم ربطی به موضوع تبادل نداره اما یک پست قدیمی خوندم که نوشته بودی بچت و از دست دادی و ...

سلام.

از اون پست خیلی میگذره.

بله ،الان دخترم 14ماهشه،خداروشکر کاملا سالمه و هر بار که ابن قضیه یادم میاد هزار بار بخاطر سلامتی بچه هام خدامو شکر میکنم.روزی نیست که شکرگزاری نکنم.

سلام. از اون پست خیلی میگذره. بله ،الان دخترم 14ماهشه،خداروشکر کاملا سالمه و هر بار که ابن قضیه یا ...

الهی شکرت که سالمه مرسی که یکم خیالم و راحت کردی از ته دلم دعا میکنم از خدا هر چی میخای بهت بده چون خیلی نگرانم واسه بارداری بعدیم 

ای فلک آسودگی در سرنوشت ما نبود؟
الهی شکرت که سالمه مرسی که یکم خیالم و راحت کردی از ته دلم دعا میکنم از خدا هر چی میخای بهت بده چون ...

اصلا نگران نباش.انشاالله هر موقع خواستی خدا بهت سالم و صالحشو بده.