2737
2739
عنوان

دلم گرفته 2 هفته دیگه سزارینم هست

230 بازدید | 14 پست

ولی کسی رو ندارم بیاد پیشم 😥 میشه دعاکنید برام 

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

اخی عزیزم منم تنهای تنها رفتم خدا کمک میکنه اصلا ب کسی احتیاج نداری

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کدوم شهری

پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
2740

حالا مادرشوهر من پاشده از شهرستان اومده بود خونمون. یک هفته زودتر. کاش نمی آمد. 

اومده بود منو اذیت کنه. دستور میداد. اینو درست کن. این غذا را بزار. پاشو خونه را جارو بکش. گردگیری کن. 

از شکم بزرگ من هم ایراد می‌گرفت. می‌گفت فلانی اصلا شکم نداشت. خیلی اذیت کرد. 

تازه برادرشوهرم مرد گنده. اون هم اومده بود. دو روز بود. 

انگار خونه ما مهمانسراست. 

کاش نبودن و من راحت بودم.  سر سفره مادرشوهرم میگفت برو برای پسرم ترشی بیار. حالا مگه مجبور بودن بیان. 

اینها به خاطر تفریح خودشون می آمدن خانه ما. 

حالا من با این وضعیتم داشتم مهمانداری میکردم. 

از بیمارستان آمدم خونه حتی یک روز هم دراز نکشیدم. 

من سزارین بودم. اذیت شدم. تا دهم بچه بود. 

منم کسی رو ندارم مادرم فوت شده😔ماه دیگه زایمان دارم خدا خودش به همه بی کسا کمک کنه به حق حسین

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 
2706