2737
2734

خانوما منو شوهرم جفتمون گوشی هامونو ساعت میذاریم واسه بیدار شدن شوهرم چون احتمال داره یکیش زنگ نخوره اون یکی باشه خواب نمونه 

هر صبح معمولا من صداش میکنم خودش خیلی خسته میشه و خوابش سنگین میشه 

امروز از 5 صبح تا 5 و 45 دقیقه داشتم صداش میکردم هی میگفت باشه بیدار میشم ولی نمیشد 

دیگه خیلی دیرش شده بود آخرین بار که صداش زدم گفت اه دارم بیدار میشم دیگه 

بدجور عصبیم کرد 

موقع رفتنش گفتم از فردا گوشیا تو بذار بالا سر خودت 

من از خوابم میزنم صدات میکنم آخرشم اونجوری اه میکنی؟ (تو پرانتز بگم قبلا میگفت من بیدار نشدم منو بزن گازم بگیر 😐) امروز گفتم اگه بزنمت که توام بلند میشی منو میزنی 

بهش برخورد بلند شد غر غر کنان که ولم کن بابا صدام نکن چیکار کنم درک نمیکنی من خسته ام و.... خداحافظ گفت و رفت 

طبق عادتمون که باید بوس و بغل می‌کرد هم نکرد 🙂چه کنم؟ 

سلامتی آقا امام زمان (عج ) صلوات 🌹🌹🌹

😐

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
حالا یچیز گفت چراانقدر سخت میگیری ادم بعضی وقتا ازخستگی زیاد یکی زود بیدارش میکنه عصبی میشه

آخه دیر بیدار شدنی ام میگه چرا صدام نکردی 

صداشم میکنم وضع اینه

چرا همه چی رو گنده میکنین 

قراره چقدر عمر کنید همه چی رو بزرگ میکنین ، یه روز بدون بغل و فلان چی میشه مگه😐😐😐

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
واقعا ۵ صبح بیدار شدن خیلی سخته درکش کن با زبون خوش بیدارش کن

والا با عشقم و فلان صداش میکنم سری های آخر دیدم جواب نمیده اسمشو گفتم 😂چیز بدی نمیگم 

ای خدا نازی ... اشکال نداره فک نکن بش ک روزت خراب نشه . ب رو خودت نیار شب.ولی بعدا خودتو لوس کن بهش ...

آره همینجوری رفت درو بست 😢

2706