2733
2734
عنوان

مهاجرت ب مهاباد

227 بازدید | 5 پست

بچه ها ب نظرتون کسی ک فارس زبان هست بره جایی ک کرد زبان هستن اذیت میشه؟ من پرستارم و انقد نگرانم از همه نظر ،  هم زبان ، هم شغلم ک شنیدم بیمارستانش اشباعه و‌نیرو نمیخواد ، هم فرهنگ و هم امنیتش و مهمون نوزای مردمش .... و ... میگم نکنه دووم نیارم 😥😭 اصا خواب و خوراک ندارم سر این موضوع 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهاباد رفتم شهر قشنگیه 

کوردها واقعا مهمون نوازن بفهمن کوردی متوجه نمیشی فارسی باهات صحبت میکنن نگران نباش 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
گلم اتفاقا مهاباد عالی هستش ربطی به زبانت نداره فارسی هم میتونی حرف بزنی

حس میکنم اصا نمیتونم تو دور همی ها و جمع های دوستانشون باشم ... کلا کردی حرف میزنن... ینی فارس داره این شهر؟ 🤕

حس میکنم اصا نمیتونم تو دور همی ها و جمع های دوستانشون باشم ... کلا کردی حرف میزنن... ینی فارس داره ...

عزیزم اتفاقا دورهمی کردها واقفا بی نظیر مهربون خونگرم هستن هم اونا هم فارسی بلدن دیگه کردی زبون محلی شونه