2733
2734
عنوان

بگم یا نگم😥😥😥

132 بازدید | 4 پست

من خیلی دوست دارم شاغل بشم الانم دانشجو هستم.البته متاهل.یکی از اشناهای نزدیک مادر شرکت نفت کار میکنه تو فکرم اومده بهش بگم اگر کارمند دفتری خانم خواستن اگر شرایطش بود منو معرفی کنه.ولی دو دل هستم.ولی جاریم میگه تو این دوره زمونه بلاخره باید پی کاری رو بگیری تا بتونی شغلی به دست بیاری.

منم فقط پیج اینستا شونو دارم.نمیدونم پیام بدم یا نه؟البتع یه موضوع دیگه اینه که من فقط شنیدم شرکت نفت کار میکنن ولی با محیط و شرایط کار شرکت نفت وایشون اشنایی ندارم.خودشون که انگار بیشتر ماموریت شهرهای جنوبی میرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو اینستا صایس پیام بدی یه شماره پیداکن ازشون بعد از احوالپرسی مطرح کن اصلا بد نیست

اره خودمم همین فکر رو دارم ولی شماره شو نمیدونم از کجا بیارم چون یه نسبت نزدکی با مادرم دارن مادرم شماره شو نداره ولی از خاله هامم بخوام تا تهشو در نیارن برای چیه ول نمیکنن بعدم بگم دیگه باید تو دهن همه شون بپیچیه هرکدوم یه چیز بگن کلا قضیه عوض شه😂