2733
2739

به شدت نیاز به کاهش وزن دارم ولی میترسم

یه مدت بازار یابی یسری محصولات رو میکردم یکیش آلفا بود طرف یه گرم کم نکرد

یکی میگفت سفارش دادم ۹ تا کم کردم

یکی میگفت بعد خوردن قرص لاغری و آزمایش دادن مشکوک شدم به سرطان

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خدا حالا واقعا سرطان گرفت؟

نه عزیزم،معلوم نیس چیا توشه

باورت میشه چن ماه پیش سفارش دادم پولشم پرداخت کردم بعد پشیمون شدم لغو کردم

تو دختری هستی که می‌تونی با ذهنی آسیب دیده رویا ببینی،تو لایق دنیا و تمام گنجینه های آن هستی💕
2731
به شدت نیاز به کاهش وزن دارم ولی میترسم یه مدت بازار یابی یسری محصولات رو میکردم یکیش آلفا بود طرف ...

گرین تیدین واسلیم مکس گرفتم دریغ از یه گرم‌

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷
گرین تیدین واسلیم مکس گرفتم دریغ از یه گرم‌

کربوبلاکر رو چن سال پیش با رژیم امتحان کردم بد نبود،از داروخانه میگیری حداقل ترس نداری از اینکه مواد مخدر توش باشه

کربوبلاکر رو چن سال پیش با رژیم امتحان کردم بد نبود،از داروخانه میگیری حداقل ترس نداری از اینکه مواد ...

بیخیال قرص شدم یه فکر اساسی کردم 

2740
الهی شکر

ببخشید الان تاپیکتون رو سر زدم‌درباره کبدتون نگران بودید اصافه وزن دارید دیگه ؟منم گرید ۳ بود کبدم 

ببخشید الان تاپیکتون رو سر زدم‌درباره کبدتون نگران بودید اصافه وزن دارید دیگه ؟منم گرید ۳ بود کبدم&n ...

تا دلت بخواد اضافه وزن دارم

پولشو ندارم 

بیمه دارید ؟تکمیلی، تامین اجتماعی بیمه سلامت ، بیمارستانهای دولتی زیادی هستن که این عملها رو ساپورت میکنن باید بی ام ای شما ۴۰ باشه تا شامل بیمه بشه این  عمل زمان بره اما شدنیه دوست داشتید درخواست دوستی بدید اطلاعاتی که دارم رو بگم بهتون 

بیمه دارید ؟تکمیلی، تامین اجتماعی بیمه سلامت ، بیمارستانهای دولتی زیادی هستن که این عملها رو ساپورت ...

بیمه مون فقط ۱۰ تومنشو میده،شرایطم بده درخواست میدم توضیح میدم برات

2706