2737
2739
عنوان

پرستاری ازاد یا فرهنگیان

90 بازدید | 10 پست

میشه اگه فرهنگیان و پرستاری ازاد قبول شدم برم پرستاری ازاد؟ بیشتر بهش علاقه دارم . میترسم مصاحبه فرهنگیان رو نرم به امید پرستاری ازاد بعد اونم قبول نشم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من شنیدم اگه فرهنگیان قبول بشی نمیتونی رشته دیگه ای بری درسته؟ بعضیا میگن درسته بعضیا میگن نه میشه م ...

نمیدونم ولی میدونم نمیشه مهاجرت کرد

Painting stars up on your ceiling cause you wish that you could find some feeling yeah you 🙌🏻
من شنیدم اگه فرهنگیان قبول بشی نمیتونی رشته دیگه ای بری درسته؟ بعضیا میگن درسته بعضیا میگن نه میشه م ...

بستگی داره انتخاب چندمت باشه اگه پرستاری ازاد بالای فرهنگیان باشه و دعوت شده باشی اگر هر دو رتبت بهش بخوره پرستاری ازاد میری

علاقه داری برو پرستاری علاقه نداری برو فرهنگیان خیلی بهتر از پرستاری

و اگر بر تو بندد همه ره ها و گذر ها                                        ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند❤                                    کاربری دست دو نفره😁

پرستاری،من خودم پرستاری دوست دارم

برای مهاجرت هم عالیه

بعضی وقت‌ها اینقدر اذیت میکنم و شیطونی میکنم که بهم میگن مگه کِرم داری ؟ خب خواهر ، من از خاک آفریده شدم طبیعی هست که کِرم داشته باشم 😂😜 خب حالا هم کِرمم گرفته بدونم تو این همه امضا چرا امضای منو خوندی ؟؟؟
2738
بستگی داره انتخاب چندمت باشه اگه پرستاری ازاد بالای فرهنگیان باشه و دعوت شده باشی اگر هر دو رتبت بهش ...

انتخاب رشته ازاد و دولتی جداست میشه هم پرستاری ازاد قبول شد هم فرهنگیان ولی نمیدونم اگه هر دو رو قبول بشم میتونم برم پرستاری یا ن