2737
2734

امروز ذهنمو بدجور درگیر کرده

با یکی از خانوما صحبت میکردیم و بااینکه از من عقاید مذهبی قوی تری داره و پوشش کاملی داره به راحتی از رابطه ش با اقای متاهل میگفت و خودشو توجیه میکرد که این اقا با خانومش چون مشکل داره ایراد نداره من بینشون باشم.

در همین حین این خانم بخاطر رفتار و حیای زیادشون خاطر خواه زیاد داره.ادمی مثل منم صرفا چون تو محیط عمومی سعی نمیکنم با کمالات رفتار کنم نه خواستگار دارم و نه حتی خاطرخواه...

واقعا دوست دارم بدونم معیار خوب و بد بودن دخترا چیه؟

خواب خوب

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاااااااانسسسسسس عزیزم شانسسسسسس ...هیییعییی یه کسایی رو دیدم که ج.ن.د.گ.ی ازشون میباره ولی میگن دختر ۷وبیه یه کسایی هم میشناسم از مگس نر هم دوری میکنه ولی به چشم هیشکی نمیاد

من بهت توهین نمیکنم عزیزم من فقط دارم توصیفت میکنم . . .💜                عمرتون داره میره، براش دست تکون بدید^^👐
2738
قضیه قضاوت اون خانم نیست. ماجرا اینه که نمیتونم ملاک خوب و بد بودنو درک کنم بااین اوصاف

آدم مهربون با اخلاق ،با احترام با عدالت ،سرش تو کار خودش باشه و با ایمان ،با افراد نامحرم ارتباط نداشته باشه، و کسی ک قانون کارما رو بدونه ،آدم خوبیه بنظرم 

تویی که داری اینو میخونی ،ان شاءالله به تموم آرزوهات برسی قشنگم🦋🤍
معیار من مهربون بودن و مودب بودنه بعضیا میگن چادری یا بی چادر صرفا خوبه ولی من تو هر دو قشر سلی ...

معیار شما اینه ولی ظاهرا معیار ۹۰ درصد اقایون یه چیز دیگس که ماهم ازش بیخبریم