2733
2739
عنوان

خواستگار

165 بازدید | 12 پست

سه ماه پیش یه خواستگار داشتم شرایط خوبی داشت مهم تر اینکه یه حرفی زد خیلی به دلم نشست..ولی اون موقع یکیو دوست داشتم بخاطر اون ردش کردم،عمش فوت شد چنروز بعد خواستکاری پدرش پیام داد ک بعد۴۰ام خدمت میرسیم برااینکع بیشتر اشناشید،پدرش خیلی هوامو داشت میگف خونه میدم بهتون پول میزارم حسابتون حس نکنی کم میاری تو زندگیت،همه جوره پشتم بود،پشیمونم ک رد کردم،شمارشو دارم بنظرتون اگه خانوادم پیام بدن ک دخترم راضی شده آشنا بشیم دیره؟؟کارزشتیه؟؟؟نظر بدید لطفا،خیلی ناراحتم ک ازدواج نکردم،کم مونده۲۵سالم تموم شه🥺همه بهم میگن ازدواج کن واقا خسته شدم،شبا فقط یواشکی گریه میکنم🥺😔

اگه شمارشو‌خو‌دت داری یجوری جلب توجه کن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دلم میخواد ازدواج کنم باکسی ک ازته قلبش صدخودشو برام بزاره و دوسم داشته باشه

خودت تلاش کن برا خوشبختیت منتظر کسی نباش بیاد خوشبختت کنه همچین کسی نیست پر توقع نباش

یادت باسه رفیق خدا کسیو لبِ پرتگاه قرار میده که قدرت پرواز داشته باشه😉🦋
شماره پدرشودارم فقط🥺شماره خودشو ندارم،اگه ازطرف خانوادم باشه زشته؟

اره اونجوری زشته، شاید از چشمشون بیفتی... 

زنگ بزن بگو‌ببخشید شماره شما تو‌گوشی من به فلان فامیلی سیو هست  بعد بگو‌من‌خانم فلانی هستم اونم‌مبگه ععع سلام من فلانی هستم شما که مارو قبول نکردید بگو نزنید این حرفو بخدا من روحمم خبرنداشت عمم یا خالم یا هرکی به خانوادم گفتن که با غریبه وصلت نکنید و با فامیل وصلت کنید منم اصلا فامیل دوست نداشتم و گفتم اصلا نمیخوام 

البته ببین پسره چجور پسریه از هوا حلیم نیوفتی تو دیگ 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2738
اخه خود احمقم پیام دادم به پدرش گفتم نمیخام🥺

دقیقا چی پیام دادی پیامشو داری الان؟؟

دقیقا چی پیام دادی پیامشو داری الان؟؟

پدرش نوشت خواهرم فوت شده شما با پسرم صحبت کنید اشماشید ایشالا بعد۴۰خدمت میرسیم،منم نوشتم من نظرم منفی هستش و آرزوی خوشبختی کرذم برا پسرش،تسلیت هم گفتم،نه پیامشو ندارم 🥺

پدرش نوشت خواهرم فوت شده شما با پسرم صحبت کنید اشماشید ایشالا بعد۴۰خدمت میرسیم،منم نوشتم من نظرم منف ...

مگه تو بزرگتر نداشتی که به اونا بگن یا اونا نظر منفی بدن

چی بگم اخه 

اما راه داره ولی نباید بی گدار به آب زد

به یکی بگو زنگ بزنه بگه یه کیف پول فلان جا پیدا کردیم توی به کاغذ کوچیک شماره  تلفن و فامیلی شما نوشته شده و توش هست 

مدارک مثلا کارت کتابخونه هست بنام خانم فلانی 

بعد اون یا خودش بهت زنگ میزنه یا شمارتو به اون طرف میده بعد توهم زنگ می نی تشکر میکنی و سر صحبت رو باز میکنی که ماراحت نشید چون شما گفتید خواهرتون فوت شد من بد به دلم راه دادم