2737
2739

سلام.دوستای نی نی سایتی خودم😍🤗

احتیاج به راهنمایی تون دارم مخصوصا کسانیکه پیج فروش محصول دارن😊😍

دوستان من آنلاین شاپ دارم (لباس بچگانه) .محصولاتم خارجی و اورجینال هست.قیمتام واقعا از همه جا کمتر هست.ولی نمیدونم مشکل کجاست؟ چرا مشتری هام کمه🤔

واقعا به راهنمایی تون احتیاج دارم.به نظرتون سایت داشته باشم اعتماد سازی میشه؟ 

عکساتو خودت میگیری یا ژورنالی؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یکماه پیش از یکی خرید اینترنتی کردم ولی بلافاصله بعد بلاک شدم دیگه هم هر کار کنم نمیتونم اع ...

میشه پیجشو بدی؟

خیلی باید قبلش انالیز کنی پیجشونو

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2728

اول یه اسکرین از پیجت بده بهتر راهنمایی کنم .

ولی در کل ، هشتگ های مرتبط داشته باش و یا از خودت فیلم بگیر در مورد چندتا محصول توضیح بده و اول یا آخرشم اسم پیج رو بگو 

اللهُمَّ صَلَّ عَلی مُحَمَّدِ و آلِ مُحَمَّد و عَجِل فَرَجهُم
2740
اول یه اسکرین از پیجت بده بهتر راهنمایی کنم . ولی در کل ، هشتگ های مرتبط داشته باش و یا از خودت فیل ...

از خودم فیلم بگیرم؟ برای هر محصولم کپشن مناسب(از نظر خودم) قرار دادم.ندیدم تا حالا فروشگاه لباس بچگونه ای از خودش فیلم بگیره. میشه بیشتر توضیح بدین

2706