2733
2734
عنوان

دوستم اومده بهم میگه پول بده

329 بازدید | 13 پست

وااااااای چقدرررر مردم پرو شدن همه دوستای دوست نیستن ی مشت گرگ که میخوان تیغ بزنن منو 

ما واسه مدرسه باید فیلم بسازیم بعد قرار بر این شد که

سر فیلمبرداری بچه های کلاس به همدیگه کمک کنن بعد به دوستم قرار شد سر فیلمبرداری من بیاد بعد اومده به من میگه چقدر قراره بهم بدی ؟

اون روزم اون یکی دوستم بهم پی ام داده دفتر من دسته فلانیه تاکسی بگیر برو ازش بگیر ۹۶ تومن پول تاکسی دادم بعدم به رو خودش نیورد نداد 

این یکی هم پرو پرو اومده میگه چقدر بهم میدی 

ما رشتمون کارگردانیه و باید هر سال ی فیلم بسازیم و همه ی بچه های کلاس هم بهم دیگه کمک میکنن بدون هیچ پولی میرن سر فیلمبرداری همدیگه بعد این اومده به من پیام داده چقدر بهم میدی چقدرررر زشت سه ساله باهم دوستیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کس دیگه ای رو سراغ نداری کار بسپری بهش ؟بگو دارم فروش نپیکنم که از درآمدش چیزی به تو بدم 😐 به یکی ...

بابا اصلا فروش نیست باید ی فیلم بسازیم تحویل مدرسه بدیم منم ۷ میلیون گذاشتم واسه ساخت این فیلم قرون به قرونش حساب شده واسه فیلم یعنی ی هزاری هم اضافه نمیاد بابامم دیگه ی قرون دیگه بیشتر نمیده چون واقعا دانش اموزیم حد توانمون همینقدره بعد حالا این پرو پرو اومده میگه خب چقدر قراره به من بدی ، اخه چقدرررر این پروعه واقعا خیلی حرکت زشتیه بری به دوستت همچین حرفی بزنی بعد چیزی که معلم صد بار سر کلاس گفته بچه ها باید برید سر فیلمبرداری دوستتاتون بهشون کمک کنید همه هم سر فیلمبرداری همدیگه رفتن بعد اینکه دوست خودمه پرو پرو اومده میگه چقدر بهم میدی 

بابا اصلا فروش نیست باید ی فیلم بسازیم تحویل مدرسه بدیم منم ۷ میلیون گذاشتم واسه ساخت این فیلم قرون ...

متوجه شدم منم همینو میگم داری نمیفروشی که بخوای  از فروشش پولی به اونا بدی 

از کس دیگه ای بخواه این دندون تیز کرده

2740
الان بگو به این چی بگم که پرو پرو اومده میگه به من چقدر قراره بدی ؟

والا چی بگم 

ببخشید یه ذره ساده گیرت آوردن 

تنها چیزی که میدونم اینکه دیگه نباید بزاری کسی ازت سواستفاده کنه با کسی هم دعوا و بحث نکن.. خوش برخورد باش از خودت و مالتم مواظبت کن

دوست منم گیر داده لپ تاپ ندارم پول بده بخرم ولی دروغ میگه 

نمیدونم چرا دوستیم ادامه دادم باهاش 

7 سال پیش که من یه بچه دبیرستانی بودم گولم زد الکی گفت از دوستم زگیل گرفتم پول بده درمانش کنم اون زمان 3 میلیون ازم پول گرفت هنوز پس نداده من روم نمیشه از بابام یا از نامزدم پول بگیرم این آدما چرا اینجورین اخه مگه من پدرشم شوهرشم برن کار کنن دیگه