2737
2734
عنوان

مامانا کمک

66 بازدید | 11 پست

دخترکم ۱۸ماهشه مریض شده،،دکتر بردمش گفت ویروس،،دوتا امپول تزریق کرده و چند تا شربت و شیاف امروز ۴روزشه ولی همین ک اثر دارو میره معلومه تب داره و خوب نشده چیکار کنم خانوما؟؟ب نظرتون دوباره دکتر لازمه ببرم ؟؟

خدایا عاقبت همه مون رو ختم بخیر کن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@marzi24    

بله عزیزم 

مجدد ببر دکتر 

بخور سرد تو اتاقش بذار 

لباسش رو کم کن

تن شویه بکن بچه رو 

حواست به غذاهاش باشه ادویه ای و سرخ  کرده نباشه حتی بو هم واسش خوب نیست واسه خودتون هم درست نکن 

و در آخر ببر دکتر دوباره تب نشونه عفونته و عفونت نباید تو بدنش بمونه 

معمولا بعد ۴ روز باید علائم بهبودی رو میدیدی

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2731

شربت ردکولد ضد سرفه، ضد ویروس و ضد تب و مهم تر از همه به تقویت سیستم ایمنی بدن هم کلی کمک میکنه و طعم این شربت بسیار مورد پسند کودک شما است و مصرف این  شربت کودکتان را مقابل ویروس ها مقاوم میکنه. اینم لینک خرید: http://pasarpharma.com/product/redcold/

بله عزیزم  مجدد ببر دکتر  بخور سرد تو اتاقش بذار  لباسش رو کم کن تن شویه بکن بچه ...

اره عزیزم حدست درست بود دکتر بردم ازمایش گرفت و تست ادرار و عفونت داره ادرارش،،بهش سفکسیم۱۰۰ داده تا جواب کشت ادرارش بیاد ببینیم داروش مناسب بوده یا نع 

بله عزیزم  مجدد ببر دکتر  بخور سرد تو اتاقش بذار  لباسش رو کم کن تن شویه بکن بچه ...

شما چند وقت ی بار چکاب انجام میدی برا ایه جون؟؟و اینکه دکتر خیلی ب شستن صحیج دستگاه تناسلی توصیه کرد گفت صحیح بشور ب قدری حساس شدم ک استرس میگیرم میشه راهنمای کنی چ  جوری باید بشورم 

و یک دنیا ممنون از پاسخگییت،،خدا خیرت بده انشااله

2740
و یک دنیا ممنون از پاسخگییت،،خدا خیرت بده انشااله

عزیزمی

سفکسیم معمولا داروی خوبیه و رو اکثر باکتری ها کشت جوابه 

شما چند وقت ی بار چکاب انجام میدی برا ایه جون؟؟و اینکه دکتر خیلی ب شستن صحیج دستگاه تناسلی توصیه کرد ...

چک ادرار؟ من تا پوشک میشد هر ماه از شنمونه میبردم آزمایشگاه 

چون بچه هایی که پوشک میشن بیشتر مستعد عفونت اداری هستند 

اما الان هر ۵ الی ۶ ماهی یکیار چکاب میبرمش 

پوشکش رو که باز میکنید اول با دستمال مرطوب جلو رو پاک کنید کامل بعد برید سراغ پشت دیگه جلو نیارید دستمال رو بعد از اینکه با دستمال تمیز پاک کردید ببرید دستشویی و با آب ولرم قشنگ آبکشی کنید

هیچوقت بعد شماره ۲ مستقیم نبرید دستشویی بشورید چون باکتری های مقعد میان جلو حتمااااا اول با دستمال مرطوب پاک کنید بعد ببرید بشورید 

موقع شستشو هم حواستون باشه دست آلوده به جلو نزنید 

با حوله تمیز خشک کنید و پوشک کنید 

اگر پاش ادرار شوختگی نداره چرب نکنید هیچی نزنید و پوشک کنید 

پاش که چرب باشه میشه محل تجمع باکتری ها 

پوشکش رو تند تند عوض کنید 

به محض اینکه شماره ۲ میکنه عوض کنید حتی یک ثانیه نذارید بمونه رو بدنش

چک ادرار؟ من تا پوشک میشد هر ماه از شنمونه میبردم آزمایشگاه  چون بچه هایی که پوشک میشن بیشتر م ...

عزیزم یک دنیا ممنون ک برام وقت گذاشتی و راهنماییم کردی،،خدا دختر گلت برات نگه داره 🙏🙏🙏

عزیزم یک دنیا ممنون ک برام وقت گذاشتی و راهنماییم کردی،،خدا دختر گلت برات نگه داره 🙏🙏🙏

ممنونم عزیزم همچنین 

کاری نکردم 

همین که دعا میکنی واسم دنیا دنیا ارزش داره