2737
2734
عنوان

سرکتاب...

93 بازدید | 9 پست

کسیو میشناسید سرکتاب بگیره رایگان باشه لطفا چون نمیتونم برم بیرون ک براش واریز کنم خیلی تو دو راهی بدی هستم دارم عذاب میکشم تروخدا اگه میتونید کمکم کنید

ایمان بیاورید ب خدایی ک ب پیچک فرمود؛نرده را زیبا کن🍃🤲🏻❤

من بة نیتت گرفتم 

این کارت پاسخ نیت شماست: عشاق

ازدواج - تصمیم مهم
- ازدواج - عشق و زیبایی
- تصمصم گیری مهم
- گاهی معنی انتخاب میان دو عشق
- در گیری با حس درونی در مورد اینکه کسی را واقعا دوست دارید یا نه؟

توضیح :
هم اکنون زمانی است که حضور جذبه های عشق را در وجود خود احساس می کنید. نماد عشاق، نویدبخش رویای عشق و لطافت است و به ظهور و پرورش یک ارتباط پرمعنی و عاشقانه اشاره می کند.
در صورتیکه شریک زندگی خود را انتخاب کرده اید، این کارت به شما توصیه می کند که به روابط مشترک خود حیاتی تازه بخشید و در جهت پرورش و دوام آن اقدام کنید. انعطاف پذیر و خلاق باشید.

عبارت شفابخش :
من هم اکنون برای تجلی یک عشق شورانگیز آماده هستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بة نیتت گرفتم  این کارت پاسخ نیت شماست:  عشاق ازدواج - تصمیم مهم - ازدواج - عشق ...

توراخدااگه میشه برامنم یه سرکتاب بازکن. مشکلاتم زیاده دارم میمیرم. نیت میکنم تونستیدبرام بگیرید. توراخدا. ممنون میشم

خدادراوجِ تمامِ بودنهاست....   
توراخدااگه میشه برامنم یه سرکتاب بازکن. مشکلاتم زیاده دارم میمیرم. نیت میکنم تونستیدبرام بگیرید. تور ...

نتیجه: حتما انجام بده

نتیجه کلی: بسیار خوب است با توكل به‌خدا به همه‌ی اهدافتان خواهید رسید و تمامی مشكلاتتان حل خواهد شد.

نتیجه ازدواج: مورد از هر نظر مناسبی است با توکل به‌خدا انجام دهید باعث آرامش روحی و پیشرفت مالی شما خواهید بود صدقه فراموش نشود.

نتیجه معامله: سود خوبی نصیبتان خواهد شد با توکل به‌خدا اقدام کنید و صدقه فراموش نشود.

سوره: انسان

آیه: 6

نتیجه: حتما انجام بده نتیجه کلی: بسیار خوب است با توكل به‌خدا به همه‌ی اهدافتان خواهید رسید و تمامی ...

ممنونم عزیزم تشکر. نیت کردم طلاق بگیرم یانه. واقعاداغونم. نه راه پس دارم نه راه پیش

خدادراوجِ تمامِ بودنهاست....   
ممنونم عزیزم تشکر. نیت کردم طلاق بگیرم یانه. واقعاداغونم. نه راه پس دارم نه راه پیش

نمیدونم والامن فقط یه سر کتاب بر داشتم 

توکل کن بخدا انشالله خودش بهترین راه رو بهت نشون میده

2740