2733
2734
عنوان

کوله پشتی پیش دبستانی

132 بازدید | 11 پست

سلام . لطفاً مامان های با تجربه و کسایی که در این زمینه تجربه و نظر دارن کمکم کنید.

🌺✍🏻گاهی هیچ کس نمیداند در کجای دلت چه دردی نهفته است تو خود میدانی وخدایت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنداش پهن باشه اصلا مدل چمدونی نخر که میکشن رو زمین 

سبک باشه  و چند زیپ داشته باشه (جا دار باشه)

به فروشنده بگی برای پیش میخواهی راهنمایی میکنه 

از این کیف برجسته ها نخر 

مداد میکنند بچه ها توش خراب میشه 

نوعی بخر که هر هفته بتونی بشوری 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2740
خوشگل باشه بچه دوستش داشته باشه 

اگه خیلی خوشگل باشه بچه های دیگه دلشون نخواد؟! 

بعد واسه چند سال مورد استفاده  باشه یا پیش دبستانی جدا باشه از مدرسه ؟! 

بنداش پهن باشه اصلا مدل چمدونی نخر که میکشن رو زمین  سبک باشه  و چند زیپ داشته باشه (جا د ...

وای خیلی عالی بود 

ممنون از مهربونیت 💕

اگه خیلی خوشگل باشه بچه های دیگه دلشون نخواد؟!  بعد واسه چند سال مورد استفاده  باشه یا پی ...

یه چی باشه شکلو رنگش که بچه دوسش داشته باشه 

پیش دبستانی فکر کنم خودشون کوله میدن 

حالا اگه خواستی بگیری اندازه ش خیلی بزرگ نباشه اذیت بشه کوچولوم نباشه وسایلش جا نشه 

اگه خیلی خوشگل باشه بچه های دیگه دلشون نخواد؟!  بعد واسه چند سال مورد استفاده  باشه یا پی ...

حتما جوری بخر که اول دبستان هم بتونه ببره 

تو این گرونی عزیزم نمیشه هر سال یه کیف خرید بچه هم باید یاد بگیره از وسایل هاش به نحو احسن استفاده کنه

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......