2733
2734
عنوان

سرخکن فیلیپس بدون روغن(هواپز)

15533 بازدید | 52 پست

سلام خانما خوبین؟ 

دیشب سرخکن فیلیپس مدلhd9260 رو خریدم. شنیدم جوجه یه تیکه هم داخلش خوب میشه. اگر کسی بلده میشه راهنماییم کنین لطفا

وزن شروع 53.500، وزن هدف 50، عضو گروه 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام عزیزم منم پریروز سفارش دادم همین مدل رو7/5 عزیزم راضی هستی؟ قشنگه؟ خوب در میاره مواد رو ؟

سلام من تازه دیشب خریدمش. هنوز استفاده نکردم. همکارام میگن عالیه. اونا دارن. راستی من کمتر. از 5ونیم خریدم. احتمالا مدل مال شما یه چیزی کم وزیاد داره توی شماره مدلش که گرونتره

عزیزم موقع سرخ کردن بو میاد تو اشپزخونه؟  راصی هستی؟

بچه ها چرا دقیق نمیخونین؟ نوشتم دیروز خریدم. تازه دیروزم نه دیشب 🤣. همه نوشتن راضی هستی؟ هنوز استغاده نکردم. ولی همکارام دارن میگن عالیه. یکیشون البته 8لیتری داره خیلی بزرگه و خیلی راضیه

عزیزم موقع سرخ کردن بو میاد تو اشپزخونه؟  راصی هستی؟

اما دیدم یکی توی یه سایتی نوشته تو محفطه زیر توریش یه کم آب میریزه که چربی که داخلش میریزه نچسبه و راحت شسته شه و میگفت آب که بریزین کفش باعث میشه دود نکنه. فک کنم نکته جالبیرو گفته

ماله من HD 9270/91

چندلیتریه؟ شما استفاده کردین؟ مرغ درسته گذاشتین داخلش؟ ممنون میشم راهنماییم کنین. همکارم گفت آبپز کن اول بعد بذار داخلش عالی میشه. ولی نپرسیدم چنددرجه باشه دماش و چنددقیقا