2733
2734

در جواب دوست سنیمون که راجب مذهبشون تاپیک زدن :

ابو هریره مى‏ گوید: پیامبر (ص) روزى به زیارت مادر رفته و در کنار قبر مادرشان آمنه چنان گریه مى‏ کنند که همراهان ایشان نیز در گریه با ایشان هم صدا مى‏ شوند.

پرسش و پاسخ›تاریخ و سیره

سالهابود که پیامبر (ص)، مادرى مهربان را از دست داده بود و اینک آن حضرت به رسالت الهى برانگیخته شده و بر سراسر شبه جزیره عربستان حاکم گردیده بود. ایشان روزى به زیارت مادر رفته و در کنار قبر مادرشان آمنه چنان گریه مى‏کنند که همراهان ایشان نیز در گریه با ایشان هم صدا مى‏شوند.

ابو هریره مى‏گوید: «زار النبى قبر أمه فبکى و بکى من حوله». (25)

نووى در شرح صحیح مسلم مى‏نویسد: «رواه ابو داوود فى سننه بهذا الأسناد و رواه النسائى و ابن ماجه».

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت ها:

(25) - مسند، احمد، ج‏2، ص 441 و سنن نسائى، نسائى، کتاب الجنائز، باب زیارة قبر

*امام حسین (علیه السلام) آنقدر محبوبیت دارند میان عالمیان که حتی مسیحی ها هم برای این بزرگوار موکب دارند و از زوار اهل بیت پذیرایی میکنند ! دیگه سنی ها که محبت هم دارن چرا نباید عزاداری کنند برای ارباب ؟ 

مولوی شما عبدالحمید آیا نمیدونن دروغ بستن و تهمت زدن گناه بزرگیه؟ شما دارین به صداسیمای جمهوری اسلامی که چشم مردم هست تهمت بزرگی میزنید و این یعنی تفرقه افکنی و قابل پیگیری هست!!

*در ضمن جریان اسلام آوردن خلیفه دومتون رو حتما مطالعه کنید که در کتب خودتون هم اومده اگر پیدا نکردین بگین بفرستم براتون*

یکی من روشن کنه چراخاموشم😐اسی نفهمیدم چی میگی

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصن نفمیدم عنوانت ینی چی:/

سوال پرسیده. ک آیا گریه کردن برای مرده...از نظر سنی ها جایز هست یا خیر؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها بگو نمیرسی فقط به داد خوب ها 💛💜💙❤💚تودر سرود بادها تو دردل گناه ها همیشه درکنار من
سوال پرسیده. ک آیا گریه کردن برای مرده...از نظر سنی ها جایز هست یا خیر؟

نه مولوی عبدالحمید که رهبر سنی هاست یه چیزی گفته که نمیدونیم چیه

الان این جواب اون حرفه

ولی خوب اصلشو نگفته که بفهمیم چی بوده

2740

من واقعا نفهمیدم جواب چی رو دادی

تو اون تاپیک که خودش گفته گریه می کنیم ولی گریه شدید و با صدای بلند نمی کنیم

رهبرشون هم گفته این که پخش کردید ما نیستیم تهمتی نزده

کسی هم نگفته چرا برای امام حسین عزاداری می کنید. ایشون گفته ما احترام میذاریم ولی عزاداری نمیکنیم

جایی حرف بدی نزده 

چی شد؟ الان جواب چی رو دادی؟

این خانم میگه تو عقیده اهل سنت فقط تا ۳ روز عزاداری جایزه در حالی که در منابع خودشون امده که پیامبر اکرم بعد از سال ها بر سرمزار مادرشون گریه کردند.

اسلام دین فطرت هست و‌اصلا با فطرت آدمی مخالفت نمیکنه

2706