2737
2739
عنوان

هركسي ميتونه كمك كنه توروخدا

1568 بازدید | 146 پست

بچه ها تورو خدا هيچكسي قضاوت نكنه

فققققط اگر ميتونيد بگيد چيكار كنم، روزي نشده كه به خودكشي فكر نكنم

من هميشه فشار شديد مالي روم بود تا پارسال كه دانشجو شدم و به طور وحشتناكي نياز به پول داشتم و مجبور شدم با چند نفر رابطه داشته باشم كه پول بهم بدن😔من ٢٢ سالمه تورو خدا قضاوتم نكنيد خيلي فشار روم بوده ، اونقدر كه الان فهميدم چه اشتباهي كردم

يكي از اونها فاميل نزديك بودن😔بچه ها من قبل اين كار چندساله عاشق ي نفر بودم ك هميشه كات ميكرديم باهم يك سال ياچندماه😔حالا دوباره برگشتيم به هم بعد يك سال

هيچكسي نميدونه جز يكي از دوستام ، اون ميدونه چقد شرايطم وحشتناك بوده كه مجبور بودم تن به اين كار بدم

حالا كه چندماه از اين رابطه هاي كثيف گذشته بشدت حال روحيم بده ، مدام مياد تو ذهنم😔مخصوصاااا اين فاميلمون😔خدا لعنتش كنه اونهمه پول داشت ولي گفت حتما رابطه باشه تا بهت پول بدم😔😔بچه ها تورو خدا بگيد من چطور از ذهنم پاكش كنم(اينده پول دستم بياد روانشناس هم ميرم)

ولي مدام اون صحنه ها جلو چشامه و همش فكر خودكشي ام

و مهم تر اينكه اون اقايي كه فاميل هست عذابش بيشتره😔

مامانم ميدونه من چندساله عاشق يه نفرم، بعدا كه جدي شد رابطه (داره ميشه) حتما ميگم كه چندسال همو ميخواستيم😔

دركل حس ميكنم خودم و اين پسرو خورد كردم با اين كارام😔البته اصلاااا نميدونه ولي همينكه اون اقاي فاميل ميدونه خودش عذااابه برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی الان دختر نیستی؟ 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
2740
بچه ها اگه كسي ميتونه كمك كنه دريغ نكنه😔من شب و روز دارم به خودكشي فكر ميكنم ، چون نميتونم فراموش ك ...

خود کشی نکن بهش هم فکر نکن 

درخواست دوستی ندین، به خدا که وصل میشوی آرامشی وجودت را فرا می‌گیرد  که نه به راحتی میرنجی!  و نه به آسانی میرنجانی،آرامش  سهم دل هایی است که نگاهشان سمت خداست
چرا از اونکه دوسش داشتی پول نگرفتی،واینکه رابطه تا چ حد داشتی

چون روم نميشد از اون بگيرم😔ميترسيدم به عشقم شك كنه

رابطه ي كامل داشتم با اون لعنتيا😔😔واقعا برام عذاب شده 

بچه ها اگه كسي ميتونه كمك كنه دريغ نكنه😔من شب و روز دارم به خودكشي فكر ميكنم ، چون نميتونم فراموش ك ...

خودکشی نداره دخترخوب توبه کن خدامیبخشه پس خودتم  ببخش زندگی جدید شروع کن

کاربرقدیمیم 👌😘