2733
2734

22 سالمه 

با یه دختر بچه و پول صفر.. و خانواده ای که مثل شوهرت زندگی باهاشون عذابه 

چ باید کرد 

زندگیمون درحال حاضر :متنفر از هم تقریبا 5 ساله فقط با تنفر زندگی میکنیم تقریبا از اول عقد از هم بدمون میاد پس نگین زندگیتو درس کن) هرروززز دعوا ناراحتی صب تا شب بیرونه سیگار میکشه دس به موبایلش بزنی اشوب میکنه (یوقتایی که یهویی دیدم اینستاش پره عکس دختر و سرچاش متن عاشقانه..تا حالا فقط یبار نامزدی بهم عاشقانه داد بعد اون حسرت بدل شدم حداقل جواب پیامامو بده 😔) و نه میذاره درس بخونی نه کنکور بدی نه کار کنی  

قلب درد گرفتم از بس ناراحتی کشیدم 

خیلی تو فشارم غصه بچم دیوونم میکنه 

نشستم بورس میخونم یواشکی واسه کنکور میخونم ولی نتیجه نداده)  

ازدواجم سنتی بود و به اجبار خانواده با پسرخالم ازدواج کردم 

اگه از من یه نصیحت بخان اینه که :تسلیم سرنوشت نشین اگه تو راهی که اشتباهه افتادین برگردین به هر قیمتی که شده... روز به روز تو اشتباهتون غرق نشین.. که یروزی یه جایی مثل من با یه بچه و شوهر عوضی و خانواده مزحرف تر با دستو بال خالی و روحیه داغون، نیستیت آرزو باشه

یه گله به خدا :خدایا از نوجوونی ینی 12 سال پیش.. 12 ساله من یه چشم اشکه یه چشم خون تو این 12 سال همیشه ناراحتو گریون بودم از بد روزگار.. خدایا چه دلخوشی دادی بمن قربونت برم؟ بجز دادن بچم که درسته دیوونشم ولی غمشم کم نیس اصلن غم آینده و باباش و من و تنهایی اینا بکنار غمه اینکه داره تو دعوای ما بزرگ میشه داره منو میکشه😭خدایا الان بهت بگم شکرت خودت خجالت نمیکشی؟ 

اوس کریم من چه غلطی کنم 

چجوری ازین منجلاب بیرون بیام 

خدایا هنوووز صبر من به قامت بلنده آرزوست😔❤️

خیلی راحت ولش میکنم

مشخصع خودش فهمیدع لیاقت منو ندار رفت دیگ

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیانت دیدم بارها کاری نتونستم بکنم.۲۰سالمه منم یه بچه دارم شوهرم خودش میگه دوسم داره ولی همش خیانت میکنه منم اجازه ندارم به گوشیش دست بزنم.بادوسدخترا حاضره کل دنیارو بگرده ولی من بگم بریم بیرون میگه چخبره تو این گرما

درمورد اشپزی سوال داشتید درخدمتم

حامی چون نداری مجبوری بسازی عزیزم...گرونی وحشتناکه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

الان فقط میان سرزنش که چرا بچه دار شدی و فلان...من جات بودم برا خودم و دخترم تو همون خونه زندگی میکردم بدون هیچ ارتباط فیزیکی وعاطفی بااین اقا

ممنون میشم تویی که منطق نداری یا به خودت زحمت نمیدی حرف منو یه دور با دقت بخونی بعد ریپلای کنی،انرژیتو برا من هدر ندی دوست عزیز
2740

برا خودت و دخترت زندگی کن...منم خیلی به ستوه اومده بودم امرچز ی خوابی دیدم که معنیش این بود که رنجهایی که میکشیم بی نتیجه نیست...

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

تنها توضیه ای که میتونم بکنم اینه که سعی کن یه حرفه ای رو یاد بگیری مثلا میکاپ شینیون ابروکار کارایی هستن که پول خوبی دارن ولی لازم نیس زمان بذاری درس بخونی تا بتونی هرچه سریعتر مستقل شی و طلاق بگیری قرار نیس تا اخر عمرت تو بدبختی زندگی کنی تازه اول جوونیته

بنظرم فعلا به فکر کسب درامد باش‌

حس میکنم جدا از همه اینا کلا علاقه ای هم به شوهرت نداری؟

هنوز زوده برای طلاق اول به فکر استقلال باش 

اگه تو بحث بامن کم اوردی حس سوختن شدیدی میکنی،دنبال پماد سوختگی نروو!!به جاش میتونی بری تو تاپیکام تجسس کنی از اونجا یه چیز بدرد بخور دربیاری وبکوبونی تو صورتم😃 من ناراحت نمیشم😎ولی سوختگی تو درمان میشه👌 نگران بیشعوریت هم نباش تو خیلی وقته ثابت کردی بیشعوری😁این امضا صرفا مختص کسایی بود که فکر میکنن از تایپیکای بقیه نقطه ضعفاشونو پیدا کنن خیلی بچه زرنگن😑 (باتو نبودم دوست عزیز❤)
خیانت دیدم بارها کاری نتونستم بکنم.۲۰سالمه منم یه بچه دارم شوهرم خودش میگه دوسم داره ولی همش خیانت م ...

ببخشید میپرسم چرا دست به گوشیش نمیزاره یعنی اونم دست به گوشی شما نمیزنه 

2706