2737
2734
مهد دخترم حدود 10 نفر نیرو داره ... مدیر و رییس مهد مدیر داخلی مسول نظافت و آشپزی 2 نفر مسول دستشویی بردن مسول نهار دادن 5 نفز هم مربی که یکیش مربی دخترمه حالا نمیدونم واسه کدوماشون بخرم ؟؟؟؟ همه ؟؟؟؟؟؟؟
الهی و ربی" من لی غیرک"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من وقتی بچه هام مهد میرفتن فقط برای مربی و کمک مربی میگرفتم.برای مدیریت هم شیرینی.الان هم مدرسه میرن فقط برای معلم میگیرم و برای مدیر و معاون شیرینی
خدایا کمکم کن دیرتر برنجم،زودتر ببخشم،کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم...
2728
واله ما هم عید به همشون عیدی دادیم حالا مادرا می گن نفری 50 تومن فقط برای مربی!!! بنظرتون 750 تومن کادو روز معلم برای مربی که ماهانه داریم شهریه می دیم زیاد نیست؟؟؟ برای 4 ساعت در روز ماهی 500 داریم هزینه می کنیم هر روز هم یک بازی تازه یک ماه پیش عیدی هم دادیم
2738
آره بانو جون منم همین مشکلو دارم.... آخه نگیریم میگن خسیسه یا بدتر ازون به بچه نمیرسن .... اگه بگیرم هم باید نزدیک 100 تون هزینه کنم ...
الهی و ربی" من لی غیرک"
نفری 50 زیاده .. ما هم عیدی دادیم البته مهدشون اعلام کرد دل بخواهی و هرچقدر که میخواین بدید دفتر بعد دفتر همه رو بینشون تقسیم میکنند و نذاشتند هرکی به معلمه خودش بده ... ولی برا مربیاش و مسئول تعویضش میخوام بگیرم تو ذهنمه که از این ستایه بلوز و شلوار ترک بگیرم
مشکلات انسانهای بزرگ را متعالی و انسانهای کوچک را متلاشی می کنند _ دکتر شریعتی
به محض اینکه چند نفر موافقت کردند فوری یکی شماره حساب داد ...همه زدند به حساب تا بره کارت هدیه بخره....یکی یکی تو وایبر پیغام دادند ما زدیم به حساب ما زدیم به حساب!!!! دیگه مخالفت کردن هم فایده نداره ما هم باید بزنیم دیگه
2706