2733
2734
عنوان

خیاط داریم اینجا؟🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 25 پست
عزیزم من لاغرم ی خورده ای...ترک بهم میاد یا همون دامن نیم کلوش ب نظرت؟

نیم کلوش بنظر من بهتره 

مدلهایی که قدش کمی کوتاهتره هم سرچ کنید شاید خوشت اومد 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
نیم کلوش بنظر من بهتره  مدلهایی که قدش کمی کوتاهتره هم سرچ کنید شاید خوشت اومد

بعد خیاط من میگف اگه نیم کلوش بدوزم چون پارچت کرپ حریزه دامنش خوب وای نمیسه و اینا....درسته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برا مدل ماکسی ۳ متر کمه عزیزم؟؟؟یا کلا کم گرفتم

عزیزم من خواهرم خیاطه ما برا مانتو دو متر میگیریم حالا قد هامون هم ۱۶۵

شما که قدت هم بلنده و پیراهن میخوای کلا سه متر کمه

دوست من لباس داده بود خیاط بدوزه بعد خیاط پارچه رو تحویل گرفته بود و هیچییی نگفته بود و برش زده بود آخرش گفته بود برا آستینات کم بود.دیگه هم از اون پارچه پیدا نکرد لباسش ناقص شد

میگم شما یه وقت رکب نخوری

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
بعد خیاط من میگف اگه نیم کلوش بدوزم چون پارچت کرپ حریزه دامنش خوب وای نمیسه و اینا....درسته؟

یه مقدار ریزشش زیاد میشه وتو تن افتاده تر هست کرپ حریر 

ولی من برا خودم با کرپ حریر دوختم بلند ،زیرشم استری دادم خوب شد ،ریزشش زیاد شد فقط،معمولا یکم دید داره استری بدی بهتره 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2731
عزیزم من خواهرم خیاطه ما برا مانتو دو متر میگیریم حالا قد هامون هم ۱۶۵ شما که قدت هم بلنده و پیر ...

میتونست مشکی بخره بزنه ب استیناش....حالا من مدلشو موندم نمیدونم ترک ساده بدوزم یا همون ماکسی....اخه لاغرم فک نکنم راسته بهم بیاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه مقدار ریزشش زیاد میشه وتو تن افتاده تر هست کرپ حریر  ولی من برا خودم با کرپ حریر دوختم بلند ...

اره همون....میگفت ریزشش زیاد هست....ن مال من زیاد معلوم نیس و دید نداره...تختش مشکیه با گل ریز کالباسی....همون ترک ساده بدوزم چون لاغرم خیلی بد میشه؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میتونست مشکی بخره بزنه ب استیناش....حالا من مدلشو موندم نمیدونم ترک ساده بدوزم یا همون ماکسی....اخه ...

پارچه ش مجلسی بود و مشکی هم اصلا بهش نمیومد

چون برا خونه ست هر چی گشاد تر باشه راحتتری ولی در نظر بگیر کرپ حریر بدن نماست و آستر میخواد که این کلا برا خونه سخته

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
اره همون....میگفت ریزشش زیاد هست....ن مال من زیاد معلوم نیس و دید نداره...تختش مشکیه با گل ریز کالبا ...

ترک ساده رو هم اگر بالا تنشو طرح ومدل قشنگی دربیاره خوب میشه 

2740
ترک ساده رو هم اگر بالا تنشو طرح ومدل قشنگی دربیاره خوب میشه 

مثلا بگم چه طرح و مدلی؟؟؟میشه بگین

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35