2737
2739
عنوان

باورم نمیشه که ۶.۵ سال گذشت…

332 بازدید | 13 پست

امشب خیلی اتفاقی چون حوصله‌ام سر رفته بود اومدم نی‌نی سایت و دیدم ۶.۵ سال از عضویتم میگذره

چقد از اون موقع همه چی عوض شده

چقد “من” عوض شدم

چقدددد سختی گذروندم

و چقدر تلاش کردم

برای خیلی عجیب بود مرور این ۶.۵ سال و اتفاقایی که برام افتاد تو این مدت

خیلی عجیبه که سال ۹۵ به نظر من اونایی که سال ۸۹ عضو شده بودن چقدرررر قدیمی به نظر میومدن و حالا فکر میکنم خودم قدیمیه اینجام:))

زندگی خیلی عجیبه در کل

و هی برام سوال میشه که ۶.۵ سال دیگه کجام؟ آیا اصلا وجود دارم؟؟

هیچی نمیدونم:)

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این اکانت رو وقتی ساختم که ‌یه دختر کوچولو رو مامانش بار‌دار بو‌د

حالا همون دختر کوچولو امسال میره کلاس اول🥲🥲🥲♥️

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2738

چه جالب ؛))))

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
چه تغیرایی کردی و دادی تو زندگیت؟

انقدر زیاد و عجیبه که اصلا نمیدونم چیو بگم

یه آدم کاملا متفاوت

با یه زندگی کاااملا متفاوت

و دغدغه‌های متفاوت و….

این اکانت رو وقتی ساختم که ‌یه دختر کوچولو رو مامانش بار‌دار بو‌د حالا همون دختر کوچولو امسال میره ...

منم وقتی ساختم که پسره خوشگلم بدنیا اومد و الان میره ششم❤❤🥰

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
منم وقتی ساختم که پسره خوشگلم بدنیا اومد و الان میره ششم❤❤🥰

ای جانم

زنده باشه😍