2737
2739
عنوان

استرس

355 بازدید | 33 پست

استرس دارم خیلی زیاد تصور کنید از ۱۶ سالگی تا حالا که  ۲۹ سالمه نه شب نه روزنتونستم خوب بخوابم مشکلاتم زیاده قرص هم دیگه داغونم کرده این دوسال اخر خوابم داره به صفر میرسه به نظرتون ملاتونین بخورم؟چند درصد بخرم؟

تفمه کارت

عزیزم همینجوری خود درمانی کردی که حالت بدتر شده؟

قرصای اعصاب خیلی حساسن. دوزشون خیلی باید دقیق تنظیم بشه. وگرنه حال آدمو بدتر می کنن.  بعد هم کم و زیاد می شه. برو دکتر برات تجویز کنه. اگه عوارضی برات داشت هم جایگزینشو می دن. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا نمیری دکتر

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

استرس پدر منو در آورد الان مشکل قند دارم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
عزیزم همینجوری خود درمانی کردی که حالت بدتر شده؟ قرصای اعصاب خیلی حساسن. دوزشون خیلی باید دقیق تنظی ...

آره داروای شوهرمو دزدکی خوردم سرترالین فلوکستین کلرودیپوکساید انواع مسکن داغونم داغون نمیبرتم دکتر اگه هم ببره یه پرونده خوب برام تشکیل میده شوهرم

تفمه کارت

منم مشکل شمارو دارم  بریدم دیگه،قرص دکتر ۱۴ سال پیش دادهفت سال خوردم آخر سر اسپاسم کردم چون یهو قطع کردم بدتر عوارض داشت،یا دیر میخوایم یا دو روز یکسره بیدارم، الانم عزا گرفتم دیگه توبه کردم قرص نخورم فایده جز افسردگی نداشت،از خستگیم بمیرم خوابم کمه دو سه میخوابم ۵ بیدارم تا هشت بعد زور میزنم بخوابم اخرش تو یکساعت ده دفعه بیدار میشم خیلی بده

آنجا که راه نیست...خدا راه میگشاید،،
2738
علت استرس هات رو میدونی؟ تا حالا دنبال درمان و ریشه یابی رفتی؟ 

زندگی که داشتم الانم بچم خیلی دیگه کم طاقت شدم صبر و حوصلم نمونده دوست دارم همه چی یهو خیلی زود خوب بشه

تفمه کارت
خدا خودش بهت سلامتی و ارامش بده مادرم قند عصبی داره همش چشمم بهشه دلهورشو دارم میگه انگار تگرگ میزنه ...

سوغات استرس شد پیسی توی صورتم مراقب خودت باش، طی روز که اصلا نخواب

آره داروای شوهرمو دزدکی خوردم سرترالین فلوکستین کلرودیپوکساید انواع مسکن داغونم داغون نمیبرتم دکتر ا ...

شوهر من سرترالین خورد گردنش کج میشد گفتم نخوره،بخدا دارو یه اثر داره صدتا عوارض

زندگی که داشتم الانم بچم خیلی دیگه کم طاقت شدم صبر و حوصلم نمونده دوست دارم همه چی یهو خیلی زود خوب ...

میتونی ورزش کنی؟ 

در طول روز و هفته فعالیت جسمی داری؟

خودت متوجه شدی که چه چیزهایی یا چه کارهایی استرست رو کمتر میکنه؟ 

منم مشکل شمارو دارم  بریدم دیگه،قرص دکتر ۱۴ سال پیش دادهفت سال خوردم آخر سر اسپاسم کردم چون یهو ...

عزیز دلم چقدر سخته خدا بهت آرامش بده اگه تو شرایطش رو داری برو روانشناس دارو استفاده نکن

تفمه کارت
2706