2737
2739

خانوما من مجردم و از برج یک تا الان هررررچی درمان میکنم جواب نمیگیرم...ترشحاتم پنیری نیست بو و خارش و سوزش هم ندارم...فقط خیلییی غلیظ و سفید هست و همراه با التهاب شدید...دکترش اولش تشخیص ندادن قارچه کلیییی انتی بیوتیک داد طوری که دیگه قرصای فلوکونازول اثر نکردن بعد ایتراکونازول داد الان دو ورق خوردم ...قرص لاکتوفمم سه ماه استفاده کردم...پماد کلوتریمازول و میکوزینم زدم اصلاااا هیچ جوره خوب نمیشم 😞😞😞😞😞😞😞قرص پاورفیتم دو بسته کامل خوردم

بنظرتون دیگه چیکار کنم؟ جوش شیرین بریزم تو تشت بشینم خوبه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نهههه اینکارو نکن برو پیش یه دکتر زنان که واقعا عالی باشه اگه قرص و داروهای شیمیایی روت اثر نداره درمان خونگی هم نداره

قطره ای از باده های آسمان، این جهان زندان و ما زندانیان، حفره کن زندان خود را وارهان، ادمی مخفیست در زیر زبان، این زبان پرده است بر درگاه جان
2728

سرکه سفید بریز تو تشت آب و بشین توش روزی دو سه بار انجام بده به سه روز نکشیده خوب خوب میشی..اولش یکم سوزش داره ولی تحمل کن و اثرش رو ببین

آنچه قسمت توست،از کنارت نخواهد گذشت...👍
2740
2706