2737
2739
عنوان

پیشگیری

207 بازدید | 7 پست

سلام، من ۳۴ سالمه ۸ ماهه عقد کردم، بعد از ۵.۴ روز از پریودم رابطه داشتم برای اختیاط هم قرص ال دی خوردم دوتا هر ۱۲ ساعت هم اچ دی، بعدش یه اورژانسی ام خوردم از ترس بارداری همسرم میگن مطمنه چیزی نرفته داخل ولی من خیلی ترسیدن، بنظرتون با خوردن این قرصا احتمال بارداری هست، سیکل پریودم ۳۱.۲ روزش، خیلی استرس گرفتم

از کجا اورژانسی گرفتین؟من رفتم داروخونه نداد😥و خیلی شدید نیاز دارم شک دارم هنو۲۴ ساعت نگذشته

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا تو دلیم یه صلوات بفرستی که سالم بیاد تو بغلم❤️امیدوارم این حس نصیب همه منتظرا بشه و شمایی که این متن رو میخونی به خواستت برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم کاش یه روش پیشگیری درست انتخاب کنید این همه قرص خوردید میدونید چیکار با هورموناتون کردید؟

شما بایدهر ۱۲ ساعت یاد۴ تا ال دی یا دو تا اچ دی میخوردید

با وجود روش اورژانسی احتمال بارداری هست اما خیلی کمه

نگران نباشید به احتمال خیلی زیاد باردار نیستید

اما تو رو خدا مراقب خودتون باشید و به بدنتون انقدر آسیب نزنید

خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهایی که کوبیدم و در خانه تو نبود.
2731
ببخشید تاپیک های قبلیتون رو دیده بودم، ازدواج کردین؟

دقیقا منم تاپیک قبلش رو دیدم مال یکماه پیشه دنبال دعانویس بوده شوهر کنه .....حالا گفته ۸ ماهه عقد کردم ...چیزای عجیب فقط خواص نی نی سایته

2738