2737
2734

نه بابا کجا وقتی گیر دو نفر نفهم بیوفتی مثل من هیچ غلطی نمیتونم کنم 😔

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا کجا وقتی گیر دو نفر نفهم بیوفتی مثل من هیچ غلطی نمیتونم کنم 😔

من خیلی دوست دارم شما به زندگیت برگردی

شروع کن چراغ سبز بده شاید همسرت سرش ب سنگ خورده باشه فقط منتظر یه علامت توئه تا برگرده

2728
من خیلی دوست دارم شما به زندگیت برگردی شروع کن چراغ سبز بده شاید همسرت سرش ب سنگ خورده باشه فقط منت ...

چرا دوست داری ولی من اصلا دوست ندارم

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
و دست از کاراش بکشه

برام مهم نیست اصلا چون نه دوستش دارم نه باورش دارم اصلا دیگه نمیخوام باشه