2737
2739

بنظرتون زود نیست واسش بچه هایی ک باهاشن همه 6ساله ان فقط پسر من 5سالشه موندم چیکار کنم لطفأ نظرتون رو بگید خیلی برام مهمه

رسیده پیری ام قبل از جوانی...تمام آرزوهام بردلم ماند😔

پسر من هم متولد ۸مهر ۹۶.. میگم امسال نزارم پیش اخه خیلی ریزه

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم5سالگی رفت راضی بودم خودشم خوشحال بود

دوست گلم اگه حاجت داری، اگه نذری به گردنته، اگه اموات داری ومیخوای واسش خیرات بدی،درخواست دوستی بده تا هم مشکل من حل بشه هم شما ثواب کنید❤️اللهم عجل لولیک الفرج❤️خدای مهربونم تنهام نذار😍
2728

من که کلا نذاشتم ولی به نظرم سال دیگه بذاری بهتر چون قبل از مدرسشه و بیشتر بدردش میخوره

اگه امسال ببری یه سال بینش خالی میمونه و اگر دو سال پشت همم بره پیش دبستانی ممکنه از از درس و مدرسه زده 

2740
پیش دبستانی همه ۵سالشونه  ۶ساله می‌ره کلاس اول

نه عزیزم  جدیدأ بخش نامه دادن تا 30مهر 95باید برن مدرسه  پسر من 96باید بره پیش 

یعنی مهر ۹۶ هست؟

کی گفته باید بره پیش دبستانی؟ 

یه بخش نامه ای اوایل تابستون اومد اون هم خیلی جاها اجرا نمی شه مختص مهر ۹۵ و کلاس اوله تو امسال بچه رو بفرستی پیش سال دیکه این بخش نامه لغو بشه ددباره باید بذاری پیش نمی تونی بچه رو یکسال تو خونه بنشونی که

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
من که کلا نذاشتم ولی به نظرم سال دیگه بذاری بهتر چون قبل از مدرسشه و بیشتر بدردش میخوره اگه امسال ب ...

جدیدأ گفتن تا30مهر 955سالگی پیش 6سالگی کلاس اول 

پسر من اگه امسال بره پیش سال بعدش باید بره کلاس اول ولی من نگرانم چون مطمئنم اذیت میشه خودمم6سالکی رفتم خیلی ریزبودم وخیلی خیلی اذیت شدم

2706