2733
2734

ما موقع آبکش کردن برنج توش فضله موش پیدا کردیم و برنج رو ریختیم رفت اما با اون قاشقی که برنج رو باهاش هم زدیم،سیب زمینی هم سرخ کردیم حالا چون اون قاشق کثیف بوده ممکنه سیب زمینی هم میکروب بگیره یا اگه بگیره تو حرارت سرخ شدن سیب زمینی ها از بین میره؟

"هیچوقت به کسی که تلویزیونش بزرگتر از کتابخونشه اعتماد نکن"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون قاشق اگه به برنج نجس خورده نجس شده. به سیبزمینیهات نباید میزدی

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
برنج چرا انداختی تو این گرونی🙄

چون فضله موش تو اب برنج باشه و بعد رو حرارت باشه و باهاش بجوشه کل ظرف نجس میشه😕

در کل من ببینم کلن دلم نمیگیره بخورم😑

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
2740
ازبین میره  برامنم پیش اومده اینقد حرص خوردم  زنگ پرسیدم گفت همشون نجس شدن خم خورشت باقا ...

تازه ما ی بار موقع سحری اینجوری شدیم

مامانم ب ما نگف غذارو ک خوردیم گف برید دهنتون و اب بکشید😂😂😂

خودش چون میدونس نخورد

مام میخاسیم روزه بگیریم نگف ک بدون سحری نشیم

بابا از نبودنت خستم،از اینکه هنوز هم به این فکر میکنم که کاش همش خواب بود،از اینکه چرا نمیتونم کنار بیام.بابا همه فک میکنن من کنار اومدم با جای خالیت اما هیچکس نمیدونه که چقد یواشکی اومدم پیشت،یواشکی برات اشک ریختم يواشکی آز درد نبودت رفتم زیر سِرُم،بابا وقتی نیستی دیگه خودم و واسه کی لوس کنم؟ آز کی کمک بخوام که با جون و دل برام انجام بده دلم تنگ شده بپرم بغلت ولی آخه چجوری...مرسی خدا از اینکه هستی،ولی در و رو به مردم ما بَستی،آتئیست میشم بفهمم توام با اینا هم دستی....از این به بعد بگید روزِ میگم شبِ....از این به بعد اگه خداهم باشید من یکی آتئیستم:)                                                    تو چشام نگا کن و دستت و بذار تو دستم،غم و رو سیاه کن و دستت و بذار تو دستم،اگه ابر بارون بشه بارونِ بی امون بشه،دل و سر پناه کن و دستت و بذار تو دستم     غزلشونم♡
ازبین میره  برامنم پیش اومده اینقد حرص خوردم  زنگ پرسیدم گفت همشون نجس شدن خم خورشت باقا ...

اره نجسه من چند دقیقه پیش چند تا سیب زمینی خوردم البته وقتی هنوز نمیدونستم نجسه من خیلی حساسم و الان میترسم به خاطر میکروب هایی که ممکنه وجود داشته باشه یه بیماری بگیرم

به نظر من نجس بودنش بخاطر همین میکروباشه کاش قاشقو با مایع ظرفشویی میشستین 

متأسفانه قبل از متوجه شدن قاشق رو به سیب زمینی زدن

تازه ما ی بار موقع سحری اینجوری شدیم مامانم ب ما نگف غذارو ک خوردیم گف برید دهنتون و اب بکشید😂😂😂 ...

واای منم یکی دوبار اینکارو کردم😆😆🤦‍♀️ گفتم جهنم گناهش با من

حالا چطور قاشق برنج و که خیسه تو روغن داغ سیب زمینی هم میزدی ؟ روغن نمیپاشید؟     خوب د ...

نمیدونم من آشپزی نمیکردم اونا هم نمیدونستن توش فضله هست و قاشق رو زدن به بقیه چیزا

2706