2737
2734
عنوان

تجربه ۳۱ سال زندگی من

1020 بازدید | 60 پست

این روزا خیلی خسته و ناراحتم ، وقتی به زندگیم فکر میکنم میبینم چه اشتباهای بزرگی کردم که الان به اینجا رسیدم ، تاپیک رو واسه اونایی که هنوز فرصت دارن زدم تا شاید از تجربم استفاده کنن 

اولیش اینکه بخاطر درس یکی دوسال از همه چی میزدم تا عوضش یه عمر راحت زندگی کنم

تو انتخاب رشته حسابی مشورت میکردم 

برای ازدواج عجله نمیکردم چون هرچی سن بالاتر بره انتخاب عاقلانه تر میشه

به هیییچ وجه با دوست و فامیل همکار نمیشدم واسه هیچکدوم دل نمیسوزوندم بیارمشون سر کار خودم که بدترین ضربه هارو از همونا بخورم و بسوزم چرا بهشون لطف کردم

به هیییج وجه نمیرفتم ساختمون پدرشوهرم باهاشون همسایه بشم و یه جا رهن میکردم از همون اول

و در آخر میخوام بگم ما دهه هفتادی ها جوونیمون تو بد دورانی گذشت ....

متاهل هستم

خط آخرت رو با طلا باید نوشت🥺💔

نگاربودم⭕زندگی واقعی بعد نوشتن تاپیکا جور دیگه ای جریان داره، اینجا محل درد دل و همفکریه،مبنایی برای قضاوت نیست⭕ حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه✨ من و تو با خدا تو یک قایقیم...💝💍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

شما چند سالته

گاهی گمان نمی کنی ولی خوب می شودگاهی نمی شود که نمی شود که نمی شودگاهی هزار دوره دعا بی اجابت استگاهی نگفته قرعه به نام تو می شودگاهی گدای گدایی و بخت با تو 

وای منم دقیقا با خط ب خطش موافقم ولی دگ چه میشه کرد گذشته ...وقتی یادم میوفته بخاطر گشتن با دوستایی ک الان برام غریبه‌ن چه لطمه‌ای ب درس و آیندم زدم حالم بد میشه

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
وای منم دقیقا با خط ب خطش موافقم ولی دگ چه میشه کرد گذشته ...وقتی یادم میوفته بخاطر گشتن با دوستایی ...

زندگی دکترارو ببین درسته سختی دارن ولی تو رفاهی زندگی میکنن که ماها تو خواب میبینیم ، حتی استخدام رسمی ها هام وضعشون بد نیست 

متاهل هستم
2706