2737
2739

میخواستم بخار شور بخرم یکی از دوستام گفت کارواش خانگی بخر فرش و مبل و باهاش بشور تا حالا ندیدم کارواش خانگی اصلا نمیدونم تو آپارتمان میشه ازش استفاده کرد یا نه؟ کسی هست تجربه داشته باشه

من هر دو رو دارم

با بخارشور که نمیشه فرش شست

من با کارواش فقط فرش و ماشین میشورم یا نهایتا کف حیاط یا سنگ دیوار

ولی کلا تو آپارتمان مگه میشه فرش شست؟ اجازه دارین؟

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منظورم این نیست آب بگیرم روفرش در حد همین که چرکش بره کافیه

کارواش آب رو با فشار میده بیرون . به شلنگ آب وصل میشه . برای گرفتن کف شوینده از روی فرش خیلی خوبه و خوب آبکشی می کنه

ولی بخارشور رو من فقط برای منبت های مبل استفاده می کنم . با فشار بخار چطوری فرش شستین ؟! من یه بار رو‌ مبلم کشیدم خط انداخت و جای فشار بخار بصورت خط خطی روی مبلم موند

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

کارواش آب رو با فشار میده بیرون . به شلنگ آب وصل میشه . برای گرفتن کف شوینده از روی فرش خیلی خوبه و ...

پس اگه بخوام با کارواش فرش و مبل بشورم باید ببرم بیرون از خونه . برا کارهای سخت تره کارواش ظاهرا. 

همون بخار شور کارمو راه میندازه. هیچی اول خوب جارو کردم بعد بخار شور کشیدم برق افتاد مبلا و فرشای مادر شوهرم بود خیلی خوب شد.