2733
2739
عنوان

چادر

2667 بازدید | 80 پست
سلام دوستان میشه این دوتا سوال منو با ذکر دلیل و جداگانه توضیح بدین. ممنون

1. به نظرتون بده ادم یه جاهایی چادر بپوشه به جز مسجد و یه جاهایی مانتویی باشه؟؟؟

2.من سال اول ازدواج چادری بودم مهمونیای عیدو هم با چادر بودم اما از بس جواب و سوال شدم دیگه چادرو گذاشتم کنار اما باحجاب بودم. امسال بعد از دو سال مانتویی بودن میخوام دوباره چادری بشم. به نظرتون بده؟؟؟مسخرم نمیکنن؟؟(تو فامیل شوشو حجاب حتی روسریشم بی معنی و مسخره است)
اگه نظر مردم برات از عقیده خودت مهم تره سرت نکن ولی اگه از اونایی هستی که وقتی تصمیمی گرفتی روش مصر هستی سرت کن
آدم ها فقط آدمند نه کمتر نه بیشتر ، اگر کمتر از چیزی که هستند نگاهشان کنی . . . آنها را شکسته ای و اگر بیشتر حسابشان کنی . . .آنها تورا می شکنند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی زمانیکه آدم سرشو میزاره زمین برای همیشه بازهم عده ایی هستند که بخوان برات حرف بزنند

حرف زدن دیگران تمامی نداره

پس کاری را انجام بده که دوست داری وقبول داری ...
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
2742
به نظر من مسخره نیست چون منم یه جورایی شبیه خودتم من مانتویی بودم وهستم ولی بعد از ازدواج به اصرار پدر شوشو چادری شدم حالا هم فقط پیش فامیذ شوهر پادر سر میکنم چون فامیل خودم همه راحتن
به نظر من رزا جون ببین خودت چی دوست داری ولی ثابت باش توی انتخابت
تغییر بدی مدام جلوه خوبی نداره
کلیه اجناس خانوم پسند رو در تاپیک من ببینید . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881434&PageNumber=1
2738
من ثبات ندارررررررررررررررررررررم
اینکه ادم یه جاهایی بپوشه
یه جاهایی نپوشه ضایع است؟
من بیشتر واسم مهم اینه که اون چادری های درست و حسابی با کار من خراب نشن
یعنی چادرپوشیدنو مسخره نکم
بی ثبات هستی بهتره سر نکنی

چون دوروز دیگه دوباره یه نگاه بهت می کند چادر ازروی سرت برداشته میشه
خدای مهربانم!!ازامروزتمامی مشکلاتم را بامداد ونعمتهایم را باخودکار می نویسم.میدانم تمام مشکلاتم را باپاکن مهربانی پاک خواهی کرد!!
رزا من این نظرو دوست ندارم
به نظر من آدم باید خودش باشه
همه جا
نمی دونم درسته یا نه ولی یا چادریه چادری یا مانتویی
البته مسجدو مراسمو اینا فرق داره ها ولی در کل باید یکی باشه آدم
کلیه اجناس خانوم پسند رو در تاپیک من ببینید . http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=881434&PageNumber=1
مگه ظاهر آدما شخصیت آدمارو میسازه !!!! چادری ها خراب نشن . شخصیت و خوب بودن آدما به چادری بودن یا نبودن ربطی نداره. تو شخصیت خودت و نباید مسخره کنی و خود واقعیتو نشون بدی.
یه زمانی نه چادری بودن متانت بود و نه بی حجابی هرزگی...
ما هم تو فامیل خودمون و شوشو روسری سر کردن یه چیز مسخرست.ولی داریم کسایی رو که رو میگیرن خیل یهم واسمون قابل احترام هستن.هر کس هر جوری که دوست داره میتونه باشه
آریان جون ما 5 اسفند 91 زمینی شد
الان روحانیونشونم یه جا با لباس روحانیتن یه جا با لباس شخصی. نمونش رئیس جمهور مچکریم خودمون.و خیلی از طلاب
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706