2733
2734
عنوان

کیا بعد از ۱۸ هفته جنسیت نی نی شون عوض شده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 88248 بازدید | 52 پست

اي بابا،، وقتي کارتون گيره مياين تايپيک ميزنين و سوالاتونو مطرح ميکنين و همه باهاتون همدردي ميکنن ، بعدش ک زايمان ميکنين ميرين و پشت سرتونم نگاه نميکنين،، خب خواهراي گلي ک ميگين جنسيت بچتون عوض ميشه لااقل بياين نتيجه رو اعلام کنين، بخدا گناه دارن اين مادرايي ک ميان اينطور خواهش ميکنن و جواب سوالشون در گرو نتيجه جنسيت  بچه شماست😥😪🙏🙏🙏💖

اي بابا،، وقتي کارتون گيره مياين تايپيک ميزنين و سوالاتونو مطرح ميکنين و همه باهاتون همدردي ميکنن ، ...

اره واقعا.من پسراولم ان تی گفت احتمالا دختره ولی انومالی پسرشد این دومی رو رفتم سونو ان نی گفت لگنش شکل پسر۱۶ هفته هم‌گفت پسرولی توی کاغذ ثبت نکرد فردا ۱۸هفته و سه روزمه میرم انومالی خیلی دلم میخواد بدونم واقعا پسریا دختر ازشانسم خوردیم به جمعه و تاسوعاو عاشورا تافردا شب دیگه برم بفهمم پسره یا دختر

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا.من پسراولم ان تی گفت احتمالا دختره ولی انومالی پسرشد این دومی رو رفتم سونو ان نی گفت لگنش ...

سلام عزيزم مبارک باشه انشاالله بسلامتي زايمان کني .. رفتي سونو نتيجه چيشد؟؟😍😍

سلام عزيزم مبارک باشه انشاالله بسلامتي زايمان کني .. رفتي سونو نتيجه چيشد؟؟😍😍

اره گلم رفتم پسمله

کارن و داداشش ماکان😍😍مامان و بابا عاشقتونن😘🤩مانلی خانم عروسک‌مامان و‌بابایی💃🥰👄💋
2731

واقعا چرا همه رو‌تو‌خماری میزارید میرید لاقل بیاید بگید چی درست بود سونو درست گفته بود یا اشتباه نصفه ولنکنید برید 

یه روزی میادکه ازنظرخیلیا آدم بدی هستم…چون دیگه جلوشون بیخودی کوتاه نمیام🙃
2738
می خوام ببینم الان با وجود دکترهای خوب و با تجربه و دستگاههای سونو جدید و به روز بازم احتمال داره جن ...

فکر نکنم من دکتر مطب با سونو معنولی ۱۴هفته فهمید

سلام😊 یه روز خوب من شروع میشه با لبخند به چهره زیبای 😍همسرم وثمرهای عشقمون که سه تا پسر هستن🥰 هر کدوم یه خصوصیت دارن بزرگه آروم تنبل 🙎‍♂️دومی خیلی شیطون کنجکاو🤸‍♂️سومی شکمو تپله می خنده همش 👼                           خدایا شکرت🙏 واسه همه داده هات نداده هات❤                من هرروز عاشق تراز روز قبل هستم دوست داشتن همسرم تکرارنشدنیست ❤خوشبخترین هستم که همیشه کنارم هستی عزیزجانم💋😍                                                                             
ببخش وقتی دنیا اومده بود پسر بود...این اشتباه تایپ کردم

دوست منم همین بود 😁 همچین رو دخترونه خرید بچه اش پسر شد ،شوهرش بچه رو نمی‌گرفته می‌گفته بچه رو جابجا کردید ،بچه من دختره ،اخر سر دوستم گفته نه همینه ،پسره ،تا چند وقت شوک بودن

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
من هفته ۱۳ گفت پسره هفته ۱۸ گفت دختره هفته ۲۸ دوباره پسر

الان نی نی ت چیه؟! چیشد ک اشتباه گفتن؟!

هیچوقت یکی رابا همه ي ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺵﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭻﮐﺲ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ . . .
28بهمن 94 رفتم سونو هفته هفده بودم گفت دختره ولی هفته22 که دقیقا 14 فروردین امسال بود گفتن صددرصد پس ...

تو اولین سونو هم زدن دختر؟

هیچوقت یکی رابا همه ي ﻭﺟﻮﺩﺕ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪﺑﺎﺵﯾﮏ ﺗﮑﻪ ﺍﺯ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﻭﺯﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻫﯿﭻﮐﺲ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﺰ ﺧﻮﺩﺕ ﻧﺪﺍﺭﯼ . . .
2706