2733
2739
عنوان

ب چ بهونه ایی ب کراشم پیام بدم.

1370 بازدید | 28 پست

سلام بچه ها 

من ب ی آقایی خیلی علاقه پیدا کردم حدود ی ماه میشه.

این آقا از اشناهای دوره 

ولی من تازه ی ماه پیش دیدمش و بهش علاقه پیدا کردم

توروخدا بیاین بگین ب چه بهونه ای بهش پیام بدم اخه خیلی دلم تنگ شده براش 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لایک بشدت احتیاج دارم

من یک دختر موفقم یک دختری که بخودش افتخار می‌کنه چون مستقله و بخودش تکیه کرده بچگی سختی داشتم و زود بزرگ شدم از یه طرف بده این مستقلی... از طرفم خوب چون باعث شده به عقاید و افکار ارزشمندی دست پیدا کنم و خودم اولویت زندگیم باشم...خانوما لطف کنین به عقاید هم توهین نکنین شما خودتونم بکشین نمیتونین عقاید چندین ساله یه نفرو عوض کنین پس سرتون تو زندگی خودتون باشه  ...تاپیک ترسناک تکم کنین...  

من کراشم رشتش ریاضی بود بعد همیشه به بهانه ای یه سوال فیزیکی چیزی میفرستادم براش میگفتم با وویس توضیح بده برام بعد بحثو کش میدادم عشق میکردم🗿

چقدر شما با خنده زیبا تری خانوم:)بله بله با شمام...بخند...بخند آفرین حالا شد:))...........من همزمان هم جدی و خشکم هم شوخ و مهربون,،هم احساساتی و‌ بی احساس،هم درون گرا و برون گرا ،شاد و پر انرژی هم کسل و بی اعصاب ،  هم خون گرم و سرد ...شما میدونید اسم این بیماری چیه؟🗿...کتاب خونِ اصل:)....چند نفر از این کاربری استفاده میکنه متاسفانه اشتباه نگیرید....BTS
سلام عزیزم صبور باش، هنوز 1 ماه گذشته و احساساتت در این مرحله گذرا هستن اما به طور کلی فراموش نکن ...

واقعاااا نمیدونم فکر میکنم احساستم نسبت بهش خیلی قویه

نمیخام بهش پیشنهاد بدم ولی میخام اون سمتم کشیده بشه 

2740
من کراشم رشتش ریاضی بود بعد همیشه به بهانه ای یه سوال فیزیکی چیزی میفرستادم براش میگفتم با وویس توضی ...

چیشد اخرش

من یک دختر موفقم یک دختری که بخودش افتخار می‌کنه چون مستقله و بخودش تکیه کرده بچگی سختی داشتم و زود بزرگ شدم از یه طرف بده این مستقلی... از طرفم خوب چون باعث شده به عقاید و افکار ارزشمندی دست پیدا کنم و خودم اولویت زندگیم باشم...خانوما لطف کنین به عقاید هم توهین نکنین شما خودتونم بکشین نمیتونین عقاید چندین ساله یه نفرو عوض کنین پس سرتون تو زندگی خودتون باشه  ...تاپیک ترسناک تکم کنین...  
واقعاااا نمیدونم فکر میکنم احساستم نسبت بهش خیلی قویه نمیخام بهش پیشنهاد بدم ولی میخام اون سمتم کشی ...

متوجه‌ام عزیزم و این احساسات طبیعی هستن

بازم صبر کن، مطمئنا به مرور زمان فراموش میکنی

اما باز هم میگم پیشقدم نشو، راه های بهتری هم هست

چیشد اخرش

والا باهم رفتیم تو رابطه

ولی بعد یه مدت فهمیدم اصلا آدمی که فک میکردم نبود و خیلی تاسف خوردم که اون همه وقتمو صرف دوست داشتنش کردم

چقدر شما با خنده زیبا تری خانوم:)بله بله با شمام...بخند...بخند آفرین حالا شد:))...........من همزمان هم جدی و خشکم هم شوخ و مهربون,،هم احساساتی و‌ بی احساس،هم درون گرا و برون گرا ،شاد و پر انرژی هم کسل و بی اعصاب ،  هم خون گرم و سرد ...شما میدونید اسم این بیماری چیه؟🗿...کتاب خونِ اصل:)....چند نفر از این کاربری استفاده میکنه متاسفانه اشتباه نگیرید....BTS
2706