2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی درد داشت عزیزم؟ چجوری بود؟ من دارم سکته میکنم

گلم بدن با بدن فرق میکنه ...خیلی ها رفتن درد نداشتن .‌...ولی من چون پریو ی هامم درد ناک بود درد وشدید داشتم دفعه دوم لوله ای فالوپ چسبندگی داشت دردم بیشتر بود ....اونایی که چسبندگی ندارن دردم ندارن

2731
چرا با بیهوشی انجام ندادین؟

دفعلا اول بیمارستان بهمن بود با بی حسی بود ...ناشی بودم ...دفعه دومم از سر لج کردن با همسرم..دیووونه بازی کردم تنهایی ام رفتم بعدش که حالم بد شد زنگ زدم آورد دنبالم کلب دعوام کرد که چرا قبلش بهم نگفتی جای بهتر ببرم 

2740
هزینشم میشه لطفا بهم بگی عزیزم

چرا با بیهوشی انجام نمیدی ؟ در حد ۲۰ دقیقه بیهوش میشی . هزینه بیهوشیش ۳۰۰ تا ۴۰۰ هست هزینه ی خودش هم حدودا ۶۰۰ یا ۷۰۰

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
تهرانین عزیزم؟ کجا رفتین؟

نه جانم شهرستانم . تقریبا همه شهر ها داره . اگر تهرانی برو ابن سینا میگن خیلی خوبه 

چرا با بیهوشی انجام نمیدی ؟ در حد ۲۰ دقیقه بیهوش میشی . هزینه بیهوشیش ۳۰۰ تا ۴۰۰ هست هزینه ی خودش هم ...

پس میشه که ادم خودش انتخاب کنه بیهوشی رو؟

هیچی نمیدونم ازش

همه جا انجام میدن با بیهوشی یا فقط جاهای خاص؟

پس میشه که ادم خودش انتخاب کنه بیهوشی رو؟ هیچی نمیدونم ازش همه جا انجام میدن با بیهوشی یا فقط جاها ...

من که خودم خواستم . 

همه ی مراکز که ندارک گلم یا سرچ کن مراکز شهرتون رو ببین کجا با بیهوشی داره 

من سه سال پیش انجام دادم با بیحسی ولی یه درد خیلی کم احساس میکردم بعدشم مثل روز اول پریودی زیر دلم یکم درد داشت و عضله زیر دلم گرفته بود تا فرداش خوب شدم و منم یکم گرفتگی داشتم که باز شد

هدف از خلقت هر کودک :خدا هنوز هم از انسان بودن ناامید نیست 👌
2706