2737
2739
عنوان

آشنایی برای ازدواج...

337 بازدید | 41 پست

سلام دوستای گلم من حدود  ۱ سال پیش با اقایی اشنا شدم

و هدف هردو ازدواج بود منم به مادرم و خواهرام گفتم ...

اما الان که یک سال میگذره این اقا هیچ صحبتی دیگه از ازدواج نمیکنه ، مادرم و خواهرامم اصرار دارن تکلیف رو روشن کنه 

خودمم چون نمیخاستم وارد رابطه های پوچ بشم این رابطه رو شروع کردم ، دنبال سرگرمی نبودم اگر قصدش هم تغییر کرده فقط میخام بیشتر از این نمونه تو زندگیم که وابسته تر بشم.

دیدم این اقا میگه باهم باشیم که همو بشناسیم برای ازدواج 

متاسفانه منم به ایشون علاقمند شدم.

الانم نمیخام مستقیم بگم بهش ولی نمیدونم چکار کنم

شما کمکم کنین

فک کنم قصد ازدواج نداره اون

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مستقیم بهش بگو و ازش بپرس 

وقتی خودت فقط قصدت ازدواج بوده دیگه معنی نداره نپرسی یا خجالت بکشی

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
2731
به نظرم نمیخاد این اقا حالا به هر دلیلی چون مردا خودشون کسیو بخان اصلا مهلت نمیدن و سریعا اقدام میک ...

دقیقاً 🤣

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود

چرا نباید مستقیم بگید؟؟چرا فک میکنید رابطه فقط برای مرده و اون تعیین کنندس؟اتفاقا خیلی جدی حرف بزن بگو من قصدم از آشنایی ازدواج بود به نظرم به اندازه کافی همو شناختیم دوست دارم هدف شمارو هم بدونم تا تصمیم بگیرم...والا

2738
نمیدونم چکار کنم چطوری غیر مستقبم بهش بگم

بهش بگو من خاستگار دارم خونوادم بهم شک کردن چون هرکی میاد میگم ن .. بگو دیگه نمیدونم ب خونوادم چی باید بگم یا بیا خاستگاری یا هرکی بره پی زندگیش .. اگه موند ینی دوستت داره اگه رفت بدون الکی بوده 

مستقیم بگو . این حق تو هست ‌‌،نترس .  

فک میکنن اگر مستقیم بگن شانشون زیر سوال میره در صورتی که جسارت داشتن و هدف داشتن و قدرت حرف زدن خیلی جذابه و حق هر آدمی...من پسر بودم خوشم میومد