2737
2734
عنوان

طلاق دوران عقد

219 بازدید | 29 پست

همسرم آدم بدی نیست، خونوادشم بد نیستن، فقط اصلا خونوادش پشت پسرشون نیستن، اصلااااااا، اینهمه مدت که عقدیم ساپورتش نکردن جوری که حتی گاهی ازم پول خواسته، نمیدونم شایدم نتونستن ساپورتش کنن به هر حال میدونم تا زمانی که خودش سرکار نره و درامد نداشته باشه شروع زندگی باهاش سخته و باید بار همه چیو به دوشم بکشم، از طرفیم انقد درامد ندارم هم خرج زندگی بدم هم خودم چیزایی که دوس دارمو بخرم از جهت لباس و...، خونواده هم که دوران عقد پشتیبان نباشه بعد عروسی پشتیبان میشه آخه؟ فک نکنم بشه، الان دو سال و نیمه بعد سربازیش که همسرم منبع درامدی برای خودش مشخص نکرده که هر چند کم بتونه خرج جیب خودشو دربیاره، درس خون هم نیست لاقل این مدت درس هم نخونده و فقط چند تا جا برا کار اقدام کرده ولی درسش خوب نیست قبول شه. یکمم اخلاقش اینحوریه که اصلا طاقت دوری از خونشون رو نداره یه مدت یه جا رفت سر کار ولی از اونجام ب بهانه ساعت کاری زیاد برگشت، شما تو این شرایط چیکار میکنید؟ بنظرتون انتظار من زیاده؟ من انتظار داشتم این دو سال و نیم خودشو به اب و اتیش میزد که پیشرفت کنه و حتی یه روزشم هدر نمیداد شده کارگری کنه باید میکرد الان لاقل خرج جیب خودشو درمیاورد. نظر شما چیه؟

من در جایگاه قضاوت نیستم  ولی سوالم اینه خانوادتون چطور راضی میشن ب پسری ک حداقل شرط ازدواج یعنی کار رو نداره حالا رسمی و قراردادی فرقی نمیکنه ،دختر بدن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با نظرت موافقم 

فقط از دختر عاقلی مثل شما بعید بوده با پسری که تکلیفش حتی با سربازیش مشخص نبوده عقد کردی 

حالا هم دیر نشده 

اگر میبینی مرد کار و زندگی ساختن نیست 

جوونیت رو فدای حماقت دیگران نکن

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
2740

در رابطه با کم کاری همسرت حق داری با مشاور صحبو کن

ولی حانوادش وظیفه ساپورت ندارن

خیلیا میگن خانواده باید ساپورت کنه و فلان...

منم ی مدت اینجوری فک میکردم خانواده همسرم هییییییچ کمکی نکردن حتی همش از ما پولم قرض میگیرن

ولی دخالتم نمیکنن زیاد

شوهرم میگه ان کس ک نان دهد فرمان دهد

واقعنم راست میگه

دوستم خانواده شوهرش حسااااابیییی ساپورتشون میکنن ولی اب میخورن باید با نظر اونا باشه

دلم میخواد روح بزرگی داشته باشم فراتر. از زمین و زمینیان....
اره شاغلم

خب خداروشکر، حتما اونم ب امید شغل تو اومده سمتت، ببین آدمی ک تو دوران عقد ازت پول میگیره مطمئن باش بعدا هم ب همین کارش ادامه میده یهو ب خودت میای میبینی همه مسولیت زندگی افتاده رو دوش تو همه چیز

کسی که توی دوسال تلاشی برای بدست آوردن کارمناسب تلاش نکرده و بهانه آورده از این به بعد هم همینه وایشون حداقل به خاطر شما و سر وسامان گرفتن زندگیتون هم تلاش نکرده، در آینده هم منتظر میشه خرجشو شما بدی 

چقد دوسش داری و حرفات تاثیر داره روش؟

واقعیتش دوس داشتنم بیشتر حس میکنم دلسوزیه براش، به تنبلیش فک میکنم نسبت بهش حس بدی پیدا میکنم، باهاش احساس خوشبختی ندارم، حرفام تاثیر نداره شایدم داره نمیدونم شش ماه پیش مشاور گف بهش شش ماه وقت بدم تا کار کنه تو این شش ماه کار خاصی نکرد فقط یه ازمون داد اونم چشمم اب نمیخوره قبول شه چون درسخون نیست، وعده میده فلان میشه بهمان میشه ولی سرمو گرم میکنه حس میکنم چون هیچی نمیشه از دستش برنمیاد