2733
2739
عنوان

خیانت

173 بازدید | 8 پست

سلام دوستان ی پسر هست میرا میاد دوسش دارم و فهمیده یدفعه میگه کجایی اینا یدفعه میره بی محلی میکنه ی دختری ام هست باهاش در ارتباطه ولی میگم رابطم باهاش تموم شده بعد   میره میاد مثلا میخاد بی توجهی کنه میگم خوشت میاد  اینکارا میگه ن میگه مریضم  ولی بازم ب کار خودش ادامه میده یدفعه میاد معذرت خاهی یدفعه ام سرد جواب میده هرچی بی محلش میکنم بعد از دوروز سه روز پیداش میشه دوباره میره چکار کنم هرچی از خواستم دلزده شم ازش دوباره برمیگرده شمارمم عوض کردم ولی از شماره ای پیداش میشع

تو این دنیای نامتعادل طرفتم نرمال نباشه دیگه آدم گیج میشه

واقعا دیگه حیرون شدم نمیفهمم چشه یا خودم چمه دست ب دعا بردم خدا نگام نمیکنه بخدا دیگه دارم دیونه میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه سربسته بگم اینم اگه شوهرت بشه فردا تو زندگیتون همین کارو میکنه شاید نظر عجولانه ای باشه چون از ج ...

رابطه ما سه ساله که ادامه داره  یعنی فهمید دوسش دارم تا دلش خاست اذیتم کنه  میدونی یدفعه زنگ میزنه میگه چکار کردی کجایی بعدش تو پیام میگه من دیگه بیخیالم

رابطه ما سه ساله که ادامه داره  یعنی فهمید دوسش دارم تا دلش خاست اذیتم کنه  میدونی ی ...

جوری دلم ازش شکسته باور کن ازش بدم میاد خیلی حتی نفرینش کردم 🥲 یک ثانیه آروم قرار ندارم

رابطه ما سه ساله که ادامه داره  یعنی فهمید دوسش دارم تا دلش خاست اذیتم کنه  میدونی ی ...

اینو یه گوشه ای یاداشت کنید 

[ اگه مرد طرفتون فهمید بیشتر از اون بهش علاقه دارید یا مغرور میشه یا سرد ]

همه احساساتونو خرج نکنید مث موجودیتون بهتره درصدی مخفی بمونه

[QUOTE=249496840]اینو یه گوشه ای یاداشت کنید  [ اگه مرد طرفتون فهمید بیشتر از اون بهش علاقه دارید یا مغرور باورت میشه رفت با دختره ولش کرد بعد از یکسال اومد سمتم بعد من الان میخام بینیم عمل کنم میگه کی میخای بینی عمل کمی همش سوالش اینه نیدونم واسه چی

2740
[QUOTE=249496840]اینو یه گوشه ای یاداشت کنید  [ اگه مرد طرفتون فهمید بیشتر از اون بهش علاقه دار ...

تو اینترنت مباحث صوتی زیادی هست درمورد ازدواج دوستی شناخت شخصیت مرد شخصیت های سالم و ناسالم و.... دیگه میدونید کی به کیه ضربه نمی‌خورید